Bizi Takip Et!

Madison Beer Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Madison Beer Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

2012 yılında Justin Bieber’ın twitter sayfasından cover’ını paylaşması sonucu üne kavuşan Madison Beer kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

Sosyal medya ile üne kavuşan Madison Beer kimdir? 2012 yılında sosyal medyaya giriş yapan Madison Beer, henüz 13 yaşındayken Youtube kanalı açtı ve seslendirdiği cover parçaları yükledi. Justin Bieber’ın coverlarını fark edip Twitter hesabından paylaşması ile Madison Beer tanınır hale geldi ve şöhret kapılarını aralamasını sağladı.

Tam adı: Madison Elle Beer
Takma Adı: Maddie
Sahne Adı: Madison Beer
Boyu: 1,66 cm
Kilo: 53

New York’ta dünyaya geldi

Madison Beer, Madison Elle Beer adıyla 5 Mart 1999 tarihinde New York’un Jericho şehrinde dünyaya geldi.

Bir kardeşi var

Madison Beer’ın babası Robert, inşaat işi ile uğraşıyor. Annesi Tracie ise iç mimar. Madison’ın anne babası geçmiş yıllarda boşanıyor ve babası ikinci kez evleniyor. Genç yıldızın Ryder adında bir kardeşi var.

Justin Bieber tarafından keşfedildi

Madison Beer tam anlamıyla bir Belieber. Justin Bieber’a hayranlığını her demecinde dile getiriyor. Hayranı olduğu için ona şöhret kapılarını araladı. Justin Bieber’ın Twitter’dan cover’ını paylaştıktan sonra fark etme şekli ise oldukça tesadüf eseri oluyor.

Madison, arkadaşı Nicole ile vakit geçirirken Twitter hesabından sayısız bildirim almaya başladığını söylüyor. O sırada ne olduğunu tam anlayamadığını söyleyen genç yıldız, daha sonra Justin Bieber’ın 3 tane tweet’ini retweet’lediğini görüyor.

Madison Beer’ın 13 yaşındayken seslendirdiği “Etta James-At Last” cover’ı

Good Morning America’ya davet edildi

Madison Beer’ın cover’larının Justin Bieber tarafından paylaşılması sonrası Madison Beer, Amerika’nın en çok izlenen sabah programı Good Morning America’ya davet edildi.

Madison Beer’ın Good Morning America’da yayımlanan ilk haberi

Justin Bieber onu ilk gördüğünde “Merhaba tarz sahibi kız” diye selamlamış

Madison Beer, Justin Bieber ile ilk karşılaşma anında çok heyecanlandığını ve kendisine eşlik eden annesinin elini sımsıkı tuttuğunu söylüyor. Justin’ın onu “merhaba tarz sahibi kız” diye selamladığını da ekliyor.

İlk Teklisi :”Melodies”

Şarkı, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Klibinde Justin Bieber’da oynayarak genç yıldıza destek verdi.

İlk EP Albümü: As She Pleases

Uzun bir süredir ilk stüdyo albümü üzerine çalışan Madison Beer, albüm öncesi 7 şarkıdan oluşan bir EP yayımladı. As She Pleases adını taşıyan mini albüm 2 Şubat 2018 tarihinde dinleyicilerle buluştu.

İlk Konser Turu: As She Pleases Tour

Madison Beer, ilk konser turunu “As She Pleases Tour” adıyla 2018 yılında başlattı ve aynı yıl ona erdirdi.

League of Legends için Şarkı Seslendirdi

Madison Beer, 2018 yılında K-Pop yıldızı Soyeon, Miyeon ve Amerikalı şarkıcı Jaira Burns ile birlikte “POP/STARS” adlı şarkıyı seslendirdi. Şarkı, Billboard US World Digital Songs listesinde zirveye yerleşti.

2017 yılında ailesinden ayrılarak kendi evine yerleşti

Madison Beer, 2017 yılında 18 yaşına bastığında ailesiyle yaşamayı bırakıp West Hollywood’tan ev tutarak kendi evininde yaşamaya başladı. Ünlü yıldız bu konu hakkında Cosmopolitan dergisine, “Beverly Hills’ten West Hollywood tarafına taşındım. Tek başıma yaşamak konusundaki heyecanımı daha fazla bastıramadım! Bu, kendime ait ilk evim. Bu zamana kadar ben de elbette ailemle yaşıyordum ama artık yalnız başıma bir evi idare etmeyi öğrenme zamanım gelmişti” demişti.

Kızlardan da hoşlanıyor

Madison Beer, kendisini lezbiyen olarak tanımlamasa da biseksüel olduğunu ve kızlardan hoşlandığını söylüyor.

Müzik her zaman tutkusuydu!

Madison Beer, müzik benim bir parçam diyor. Doğduğumdan beri şarkı söylüyormuş gibi hissediyorum diyen Beer, müzikle ilgili arkadaşlarıyla güzel anılarının olduğunu ve anıları müziğe dönüştürmenin kendisine keyif verdiğini söylüyor.

Müzik zevki ruh haline göre değişkenlik gösteriyor

Madison Beer, müzik zevkinin ruh haline göre değişkenlik gösterdiğini söylüyor. 50’li yılların müziklerini çok sevdiğini söyleyen Beer, Rex Orange County, Childish Gambino, Drake, Rihanna, Tame Impala ve Khalid’i dinlemekten de keyif alıyor.

Bir köpeği var.

Madison Beer Kimdir

Madison Beer’ın Zero adında bir köpeği var.

Kurt Cobain ile çalışmayı çok istermiş.

Madison Beer Kimdir

Elinde bir zaman makinesi olsa ve Kurt Cobain’i geri getirmek istermiş. Kurt Cobain için müzikal bir dahi olduğunu söyleyen Madison Beer, onunla çalışmış olmayı çok istediğini dile getiriyor.

İngilizce’den yasaklamak istediği kelime: “like”

Madison Beer, Los Angeles’ta yaşadığı için “like” kelimesini çok duyduğunu ve bu yüzden yasaklama şansı olsa hemen yasaklardım diyor.

En sevdiği koku: Lavanta

Madison Beer Kimdir

Madison Beer, lavanta kokusuna bayılıyor. Lavanta kokusunun onu rahatlattığını ve huzur verdiğini söylüyor. Ayrıca banyo yaparken de kullandığı bir kokuymuş.

Madison Beer ve Jack Gilinsky İlişkisi

Madison Beer sevgilisi

Madison Beer, 2015 yılında Jack Gilinsky ile ilişkisi olduğunu doğruladı. Çiftin birlikteliği hala devam ediyor.

Madison Beer Instagram ve Twitter Hesabı Var mı?

Madison Beer Kimdir
Madison Beer

Madison Beer’ı Instagram’da @madisonbeer adıyla kullandığı hesabında yaklaşık olarak 14 milyon takip edeni var. Genç yıldızın @madisonbeer adıyla kullandığı Twitter’da ise 2.5 milyon takipçisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/p/B4A5E_GFhwt/

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Yakından Tanıyalım

Yukarı