in

süper

Madonna Evlat Edindiği Çocukları ile People Dergisine Kapak Oldu

Pop’un efsane yıldızı Madonna, çocukları ile birlikte People’ın son sayısına kapak oldu.

Pop’un efsane yıldızı Madonna, çocukları ile birlikte People’ın son sayısına kapak oldu.

Dünya’nın en yoksul ülkeleri içerisinde olan Malavi’den evlat edindiği 11 yaşındaki oğlu David Banda, 11 yaşındaki kızı Mercy James ve 5 yaşındaki ikizleri Estere ve Stella ile mutlu aile pozu veren Madonna’nın 20 yaşındaki biyolojik kızı Lourdes ve 17 yaşındaki oğlu Rocco yer almadı.

Dünya’da yaşanan olaylara karşı duyarlılığı ve yardım sever kişiliğiyle bilinen Madonna, 2017 yılı Temmuz ayında Malavi Vakfı ile Afrika’daki ilk pediatrik hastaneyi açmıştı.

Zorlu Bir Evlat Edinme Süreci Yaşadı!

Dergi ile gerçekleştirdiği röportajında çocuklarını evlatlık edinme süreci ve yaşadığı zorlu süreci anlatan 59 yaşındaki Pop ikonu, oğlu Mercy James evlatlık edinme sürecine değindi.

Film yapımcısı Guy Richie ile ayrıldığı dönemde içerisinde evlat edinme sürecini başlatan Madonna, boşanma sürecinde Malavi Hükümetinin kendisine çocuk yetiştiremeyeceğini söylediğini ifade etti. Süreç içersinde cinsiyet ayrımcılığına maruz kaldığını söyleyen ünlü yıldız, o dönem kötü günlerden geçtiğini ancak kurtulduğunu söyledi.

2017 yılı Şubat ayında ikizleri Estere ve Stella’yı evlat edinen Madonna, onları 2 buçuk yıl önce görmüş ve daha sonra da evlat edinme sürecini başlatmış. Sürecin çok titiz bir şekilde işlediğini söyleyen Madonna, yaşadığı sürece rağmen şuan onların annesi olduğu için oldukça mutlu olduğunu ifade etti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Lorde Hırvatistan Vatandaşı Oldu!

Demi Lovato’nun Yeni Albümü için Özel Kapak Hazırlandı