Bizi Takip Et!

Madonna’nın Oğlu Rocco Ritchie Tutuklandı

Gündem

Madonna’nın Oğlu Rocco Ritchie Tutuklandı

Madonna‘nın oğlu Rocco Ritchie’in 2 ay önce Londra’da üzerinde uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandığı ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın, Guy Ritchie ile evliğinden olan 2000 doğumlu 16 yaşındaki oğlu Rocco Ritchie, TMZ‘nin haberine göre; 28 Eylül’de üzerinde ot taşıdığı için Londra polisi tarafından tutuklandı. Babası ile Londra’da birlikte yaşayan Rocco, yaşadığı yerde uyuşturucu kullandığı için komşuları tarafından polise şikayet edildi.

Olay yerine gelen Londra polisi Rocco Ritchie’i elindeki bir şeyi havaya fırlatarak yok etmeye çalıştığını gördü. Yanına yaklaştıklarında Rocco’nun üzerinde uyuşturucu izlerine rastlayan polisler gencin çantasında arama yaptı ve  üzerinde bir miktar ot bulununca tutukladı. Polis merkezine götürülen Rocco Ritchie ifadesi alındıktan sonra kefaletle serbest bırakıldığı belirtildi.

Rocco Ritchie, bir yıl öncesinde annesi Madonna’nın yanından ayrılık Londra’da babası ile yaşamaya başladı. Duruma mahkemeye başvurarak itiraz eden Madonna, Guy’ın (Rocco’nun babası) aşırı müsamahalı davrandığını öne sürerek oğlunun babasını mahkemeye verdi. Rocco, Nisan ayında da bir arkadaşı ile uyuşturucu içerken görüntülenmişti.

rocco-ritchie-smoking-inf-4

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı