in ,

Mariana and The Diamonds Sahne Adını Değiştirdi

Dördüncü stüdyo albümünün hazırlığı içerisinde olan Mariana and The Diamonds, yeni albümü öncesi ilk yeniliği sahne ismini değiştirerek yaptı.

Clean Bandit ve Louis Fonsi ile iş birliği yaptığı “Baby” şarkısı ile gündemde olan Mariana and The Diamonds, sahne adında değişikliğe gitti.

Gerçek adı Marina Lambrini Diamandis olan 33 yaşındaki şarkıcı, müzik kariyerini başlatırken sahne ismini Marina and the Diamonds olarak kullanmayı seçmişti.

Kişisel adını ve hayranlarının ismini bir arada kullanan sanatçı yeni albümü öncesi değişimin sinyallerini ismini değiştirerek verdi. Şarkıcı bundan sonra yoluna Marina adıyla devam edecek.

Temmuz ayında dördüncü stüdyo albümü için çalışmalar başladığını twitter üzerinden yayımladığı mektup ile duyuran şarkıcı, kayıtlarını tamamlamak üzere Los Angeles’a gittiğini duyurmuştu.

 “Froot adını taşıyan 3. stüdyo albümünü 2015 yılında müzikseverlerle buluşturan Marina,  bu albümü ile Amerika’da ilk hafta 46 bin satış gerçekleştirerek Billboard Hot 200’da 8 numaradan giriş yapmıştı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Angèle Kimdir? Belçika’nın Müzik Dünyasına Yeni Armağanıyla Tanışın!

Andi Mack Dizisinin Dedesi Stoney Westmoreland Cinsel İstismar Suçundan Tutuklandı