in

süper kötü üzücü alkış OHA

Mario Casas Yeni Aşka Yelken Açtı

Tres metros sobre el cielo ( Aşka Yükseliş) ve Tengo ganas de ti (Seni İstiyorum) filminin yakışıklı oyuncusu Mario Casas yeni aşka yelken aştı.

29 yaşındaki İspanyol oyuncu, 2010 yılında Tres metros sobre el cielo filminde tanıştığı Maria Valverde ile 4 yıl süren ilişkisini geçtiğimiz yıl sonlandırmıştı. Özel hayatı konusunda gizliliğin korunmasından yana tavır sergileyen Mario Casas ise bu ayrılık hakkında ne de yeni ilişkisi hakkında herhangi bir açıklamada bulunmuştu. Çiftin ayrılık haberini o dönem Mario Casas’ın kız kardeşi Sheila Casas’ın twitter’dan attığı tweet ile onaylanmıştı.

Yakışıklı oyuncu şimdilerde 2015 yılında vizyona giren “Palmeras en la nieve” isimli İspanyol yapımı filmin çekimlerinde tanıştığı Ukrayna doğumlu  Berta Vazquez ile aşk yaşıyor.

Peki Berta Vázquez kim?  28 Mart 1992 yılında Ukrayna’nn Kiev şehrinde gelmiş olan oyuncu aslen Etiyopyalı. 3 yaşındayken ailesiyle İspanya’ya taşınmış. 13 yaşında  bale , hip hop ve caz  eğitimi aldı ve Berta’nın en büyük tutkusu ise müzik!

Mario Casas ve Berta Vazquez ilişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

46 Yok Olan Dizisi İlk Bölümüyle Ekrana Gelmeye Hazırlanıyor

Lady Gaga 30. Yaşını Erken Kutladı