Bizi Takip Et!

Max Ehrich İlişkisinin Bittiğini Haberlerden mi Öğrendi?

Max Ehrich İlişkisinin Bittiğini Haberlerden öğrendi

Magazin

Max Ehrich İlişkisinin Bittiğini Haberlerden mi Öğrendi?

Demi Lovato ve Max Ehrich 2 aylık nişanlılık süresi sonrası yollarını ayırdı. Ehrich ilişkisi hakkındaki gelişmeyi haberlerden öğrendiğini iddia ediyor!

Max Ehrich, nişanlısı Demi Lovato ile biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Instagram hikayesi üzerinden dün açıklama yayımlayan Ehrich, nişanlısı Demi Lovato’dan ayrıldığını haber sitelerinden öğrendiğini söyledi.

İlişkisinin bittiğini haberden öğrenmiş

Instagram hikayesi üzerinden 26 Eylül’de yazı paylaşan Ehrich, ayrılık haberini Southern Gospel filminin setindeyken okuduğu haberlerden öğrendiğini iddia etti. Ehrich “İlişkinizin durumunu haberden öğrendiğinizi düşünün” şeklinde başladığı sözlerini “Tanrı Korusun” şeklinde bitirdi.

Max Ehrich’in 26 Eylül 2020 tarihinde attığı Instagram Hikayesi

Max Ehrich’in İddiası Yalanlandı

People‘a konuşan Demi Lovato‘nun sözcüsü Max Ehrich‘in yapmış olduğu açıklamayı yalanladı. Sözcü, haberler kamuoyuna yansımadan önce Demi Lovato’nun nişanlısı ile ayrıldığını belirtti. Kaynak, Demi’nin Max’e basında ayrılık haberlerinin çıkacağını söylediğini ifade etti.

Demi Lovato ve Max Ehrich

Demi Lovato’nun güveni sarsıldı

E News‘e konuşan kaynak, Ehrich’in dikkat çekmeye çalıştığını iddia etti. Demi Lovato’nun nişanlısı Ehrich’e olan güveninin sarsıldığını aktaran kaynak, “Demi ona güvenmiyor, onun yüzeysel biri olmadığını düşünüyor.” ifadelerini kullandı.

Başka bir kaynak ise Max Ehrich’in yeni projesi için Atlanta’ya gitmeye hazırlandığı sırada çiftin ilişkisinin kötüye gittiğini belirtti. Kaynak, “Çok tartışıyorlardı ve Demi, nişanlısının Atlanta’ya onsuz gitmesini istemedi.” şeklinde açıklama yaptı. Tartışmalar sırasında Demi’nin nişanlısını tanıyamadığını belirten kaynak, “Max’in iyi niyetinden şüpheliydi. Birçok kırmızı çizgisi olmasına rağmen bunları görmezden geliyordu.” dedi.

Demi Lovato ve Max Ehrich

Lovato’nun Ailesi Ehrich’i Takipten Çıktı

Demi Lovato ve Max Ehrich’in ilişkisinin bittiğine dair bir gelişme de Lovato’nun ailesi cephesinde yaşandı. Ayrılık haberlerinin basına yansımasının ardından Lovato’nun annesi ve kardeşleri de Max Ehrich‘i sosyal medya hesapları üzerinden takibi bıraktı. Ünlü yıldıza yakın kaynak, Lovato’nun annesi ve yakın arkadaşlarının daha önce Max hakkında uyarıda bulunduğunu belirtti.

Nişan yüzüğünü çıkardı

Max Ehrich ile nişanı atan Demi Lovato ise aynı gün Instagram hikayesi üzerinden paylaştığı fotoğrafla artık bekar olduğunu ilan etti.

LULUSIMONSTUDIO‘nun “Köpekler, insanlardan üstündür” yazılı tişörtü ile ayna karşısında poz veren Lovato’nun parmağındaki nişan yüzüğünü çıkardığı gözlerden kaçmadı.

Demi Lovato nişan yüzüğünü çıkardı.
Demi Lovato nişan yüzüğünü çıkardı | 24 Eylül 2020 Instagram hikayesi

Demi Lovato ve Max Ehrich ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı