in

Megan Thee Stallion: Arkadaşlarımın İhanetine Uğradım

Temmuz ayında arkadaşının aracında silahlı saldırıya uğrayan Megan Thee Stallion, olay sonrası arkadaşlarının ihanetine uğradığını açıkladı.

Geçen ay silahlı saldırıya uğrayan Megan Thee Stallion olayın ardından yaşadığı zorlu süreci anlattı. Her iki ayağından yaralanan genç rap yıldızı, olay hakkında “Hayatımın en kötü deneyimi oldu” yorumunda bulundu.

megan thee stallion
megan thee stallion

Araçtan topallayarak çıktı

12 Temmuz’da Hollywood Hills’teki partiye katılan Megan Thee Stallion, mekandan ayrılırken Tory Lanez’in aracına bindi. Bu sırada Tory Lanez daha önce husumetli olduğu kişilerin çağrısı sonucu bir yere çağrıldı. Çıkan tartışma sırasında araca ateş açıldı.

Kayıtlara geçen ilk bilgilerde, aracın camlarının kırılması sonucu 25 yaşındaki yıldızın ayağından yaralandığı belirtildi. Olay sonrası araçta inceleme yapan polis, Lanez’i aracında ruhsatsız silah bulundurmaktan tutukladı. Meghan ise tedavisi için hastaneye sevk edildi. Çevrede bulunan kamera kayıtları incelendiğinde Megan Thee Stallion araçtan topallayarak çıktığı ve ayaklarından kanlar damladığı görüldü. Olaydan kısa süre sonra ünlü yıldız sosyal medya hesabı üzerinden konuyu açıklığa kavuşturarak vurulduğunu açıklamıştı.

megan thee stallion
megan thee stallion

Numara Yaptığımı Düşünüyorlar

Yakın zamanda Instagram canlı yayını açarak hayranlarının sorularını cevaplayan şarkıcı, “Neden vuruldum? Ne yaptım da oldu? Bu gerçekten deliceydi. Bazıları bunun komik bir şey olduğunu düşünüyor gibi hissediyorum. Numaradan yaptığımı düşünüyorlar. Anlamıyorum. Arkadaşlarımın ihanetine uğradığım hissi var. Şok yaşadım ve çok korktum.” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0