in

süpersüper kötükötü üzücüüzücü LOLLOL alkışalkış OHAOHA

Melanie Martinez En Yakın Arkadaşına Tecavüz mü Etti?

Pop dünyası şokta: yükselen Pop yıldızı Melanie Martinez en yakın arkadaşına tecavüz etmekle suçlanıyor

Amerika’da yayımlanan The Voice yarışması ile üne kavuşan şarkıcı Melanie Martinez, en yakın arkadaşına tecavüz etmekle suçlanıyor.

Pop dünyasını şoka eden tecavüz olayı Timothy Heller‘ın 4 Aralık’ta twitter üzerinden yayımladığı mektup ile ortaya çıktı. Genç şarkıcı Heller, gönderisinde Martinez’in kendisine ilk olarak esrar içirttiğini, daha sonra üzerinde oral seks uyguladığını ve bir seks oyuncağını denediğini yazdı.

“Sevdiğiniz birisinin size tecavüz ettiğini söylemek çok zor”

“Bunu yıllarca gizli tuttum, kendimi bunun büyük bir şey olmadığını ve incinmediğime inandırmaya çalıştım. En yakın arkadaşımın bana tecavüz ettiğini kabul etme düşüncesi delice görünüyor. Bunu yazarken bile bana gerçek gibi gelmiyor. Bu hikayeyi bir şaka gibi  yakınlarıma anlatmaya başladım ” Haha, bu çılgın geceye inanabiliyor musunuz? diye. Ancak beklemediğim cevapları almaya başladım. Bazıları endişeliydi. Sevdiğiniz birisinin size tecavüz ettiğini söylemek çok zor. Hala sevdiğiniz biri ise. Bunu yazmayı düşünüyorum ama onu bütün dünyanın tanıyor olması beni korkuttu. Özellikle o kişinin kim olduğu ile ilgili. Bu benim en yakın arkadaşımdı….”

“Hayatım onun etrafında gelişmeye başladı”

Mektubun devamında Melanie Martinez ile arkadaşlık ilişkilerinden bahseden Timothy Heller,

“Ona hayatımı borçlu hissettim. Ve hayatım onun etrafında gelişmeye başladı. Sorunlarım vardı ama hayatıma odaklanabilirim… Arkadaşlarından bazıları arkadaşım oldu… Mükemmeldi, hata yapmıyordu. Hayranları için oradaydı, o farklıydı. Gerçekten bana yardım eden bir arkadaşımla tanıştığımda, dürüstçe beni hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. Hayatımın en zor dönemindeydim, çukura saplanmıştım. Onun üzerimdeki gücü ve kontrolü büyüdükçe büyüdü. Sustum. Ne kadar çok yardıma ihtiyacım olduğunu fark etmeye başlayınca, kendimi suçlu hissetmeye başladım. Öleceğimiz düşündüğümde, her panik atak geçirdiğimde özür dilemek zorunda kaldım… Üzerimde sahip olduğu güç, ona hayır demeyi zorlaştıran bir noktaya ulaştı. Onun için her şeyi yapardım.”

“Defalarca ‘Hayır’ dedim”

Yazdığım mektupta  Melenie’ye defalarca hayır dediğinin altını çizen Timothy Heller,

“Bir gece evden uzakta bir gece geçirdiğimiz sırada bana cinsel tercihlerimi ısrarla sordu. Daha önce istismara uğrayan biri olarak cinsiyete bakmak zordur.  Açıkçası rahatsız oldum, ama o benim en yakın arkadaşımdı bu yüzden ona açılmaya çalıştım. Konuşmanın sonu görünmüyordu. Onunla yatıp yatmayacağımı sormaya başladı. Tekliften rahatsız olduğum için güldüm. O zamanlar sevgilim vardı ve o bunu biliyordu ve bana  “Onun (sevgilisi) bilmesini gerektiren önemli bir şey değil!” dedi. Birkaç saat geçti. Neden istemediğimi sordu ve eğlenceli olacağını söyledi. Defalarca hayır dedim. Sadece uyumak istedim. Yorgun düşmüştüm. Uyumaya çalıştım ama onunla yatmam için bana gece boyunca yalvardı.”

“En yakın arkadaşım tarafından tacize uğradım.”

Ertesi gecede aynı oldu. İlk gecedeki cevabım ne olursa olsun, pes etmiyordu. Anladı ama umursamadı. Dışarı çıktım. Beni ot içmeye ikna etti ve bende uyumak ve yaşanılan durumdan kaçabilmek için kabul ettim. Aynı konuşmalar yeniden başladı. Her şeyin yolunda gittiğini ve her  iyi olacağına dair beni ikna etmeye çalıştı. Erkek arkadaşımın çok kötü olacağını söyledim. Gerçekten uyumam lazım, sabah işim var dedi. Hatırlayabildiğim her şekilde ‘hayır’ dedim. Uykuya dalmak için dua ederken, benim koluma dokunmaya başladı. Bunun olmasına izin verdim. Belki vazgeçer diye. Bu belki bir saat boyunca devam etti. Gittikçe rahatsız olmaya başladım. Gıdıklandığımı söyleyerek gülmeye başladım. Hiç bir şekilde cinsel bir durum yaşamak istemedim. “Bunu yapabilir miyim?, Koluna dokunabilir miyim?, Göğüslerine dokunabilir miyim?, diyerek benimle pazarlık etmeye başladı. Benim tek istediğim uyumaktı. Yeniden göğüslerim hakkında konuşmaya başladı ve onlara dokunmak için yalvardı. Çok yorgundum, kafam karışıktı… Bunun olmasına izin verdim. Onu bedenimin geri kalanına dokunması gerekiyordu. Asla evet demedim, defalarca Hayır dedim. Herhangi bir karışılık olmasın diye söylüyorum, en yakın arkadaşım tarafından tacize uğradım. Hala şok içindeyim. İsteyerek onunla yatmadım. Bu konuda açıkça konuşmaktan nefret ediyorum çünkü çok rahatsız oluyorum ama bana oral seks yaptı ve sonra bana sormadan üzerimde bir seks oyuncağını denedi. Olanlar buydu.

Melanie Martinez : “Asla ‘hayır’ demedi”

Bu Bu açıklamanın hemen ardından gözler Melanie Martinez’e çevrildi. Ertesi gün Martinez, Heller’ın iddialarına, olaylardan dolayı “dehşete kapılmış ve üzülmüş” olduğunu belirttiği bir gönderiyle cevap verdi. Ayrıca gönderide Heller’ın hiçbir şey için “hayır demediğini” iddia etti. 22 yaşındaki şarkıcının açıklaması ise şöyle:

“Timothy Heller tarafından anlatılan hikayeden dolayı hüzün ve şaşkınlık içerisindeyim. Belli bir zaman içerisinde yakın bir arkadaşlık yaşadık. Kariyerlerimize başlayan sanatçılar olarak birbirimizin hayatına girdik ve birbirimize yardımcı olduk. Yeni yollarda ilerlerken kendi bireysel sorunlarımızda acı yaşadık ama tamamen birbirimize yardımcı olmaya çalıştığımızı düşünmüştüm. Birlikte yapmayı seçtiğimiz şeye asla hayır demedi. Ve yollarımızı ayırmamıza rağmen, sevgisini ve ışığını gönderiyorum.”

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Madonna Dünya AIDS Gününde Birtney Spears Şarkısı Söyledi

Dua Lipa’dan Canlı Akustik EP