in

süpersüper kötükötü üzücüüzücü LOLLOL alkışalkış OHAOHA

Melanie Martinez Yeni Bir Cinsel İstismar Olayı ile Karşı Karşıya

Melanie Martinez için işler hiç iyiye gitmiyor. Sosyal ağlarında binlerce hayranı tarafından takipten çıkarılan şarkıcı şimdi de yeni bir cinsel istismar iddiası ile karşı karşıya.

Eski arkadaşı Timothy Heller tarafından tecavüzle suçlandığından bu yana Melanie Martinez için işler hiç iyiye gitmiyor. Sosyal ağlarında binlerce hayranı tarafından takipten çıkarılan şarkıcı şimdi de yeni bir cinsel istismar iddiası ile karşı karşıya.

Pop yıldızının eski arkadaşı Madeleine Carina, Twitter sayfasında bir mesaj yayınlayarak Timothy’ye olan desteğini gösterdi ve kısmen Melanie ile benzer bir durum yaşadığını açıkladı.

“Evet, Melanie ile arkadaştık ve Timothy ile birkaç yıldır arkadaşız. Timothy kısa bir süre önce bana bunun hakkında ufak şeyler anlattı. İnsanlar bunu bir erkek yaptığında ne düşünüyorsa bunu da o şekilde düşünmeli. Bu bir tecavüz. Sırf o bir kız diye başka bir kıza tecavüz edemeyeceği anlamına gelmez.”

“Ayrıca benzer bir şey (tecavüz değil) Melanie ile benim aramda da oldu. Onunla yatmam için sürekli yalvardı ve sonunda pes ettim. Beni ısrarlarıyla yıldırdı. ‘Evet’ dedim. Fakat Timothy ile olanla aynı şey değildi. Timothy Heller’ı sonuna kadar destekliyorum.”

Melanie Martinez En Yakın Arkadaşına Tecavüz mü Etti?

Dua Lipa’dan Canlı Akustik EP

Charli XCX’in Tove Lo ve ALMA İş Birliği: “Out Of My Head” Şarkısı Yayımlandı