Bizi Takip Et!

Michele Morrone 365 Gün Filmine Gelen Kötü Eleştirilere Yanıt Verdi

Magazin

Michele Morrone 365 Gün Filmine Gelen Kötü Eleştirilere Yanıt Verdi

Michele Morrone, 365 Gün filmine gelen kötü yorumlara yanıt verdi. Oyuncu, eleştirmenlere çektikleri filmin kurgudan ibaret olduğunu söyledi.

Haziran ayında Netflix’te izleyici ile buluşan 365 Gün filmi yayımlandığı günden bu yana cesur sahneleriyle büyük yankı uyandırdı.

Netflix‘te yılın en çok izlenen projesi olan erotik filme, eleştirmenlerden de yorum gecikmedi. Birçok eleştirmen filmin tecavüz, insan kaçırmaya teşvik etme ve seks kaçakçılığı gibi konularda insanları özendirdiğini ileri sürdü. Yakın zamanda en canlı örneğini ise Grammy ödüllü şarkıcı Duffy yaşadı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıllarda kaçırıldığını ve dört hafta boyunca tecavüze uğradığını açıklamasıyla büyük yankı uyandırdı.

Film ile yıldızı parlayan oyuncu Michele Morrone ise gelen eleştirilere sessiz kalmadı. E! News konuşan İtalyan yıldız, “Filmin bir kurgu olduğunu hatırlatmanın önemli olduğunu düşünüyorum. 365 Gün, film olmadan önce Polonya’da çok satan bir kitaptı. İzleyici bir filmi izlerken onun kurgu olduğunu zaten bilerek izler. Benim işim onun gerçek olduğunu hissettirmek. İzleyici bu filmi fantezi filmi olarak görüyor. Bazen film izleriz ve kötü adam için alkış tutarız ama hala onun kötülük yaptığını biliriz. Tabii ki bu davranış gerçek hayatta kabul edilemez.” diyerek oynadığı filmi savundu.

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı