in

Miley Cyrus Güney Afrika’da Film Çekimi Gerçekleştirdi

Son birkaç aydır sosyal medyadan da uzak durarak gözlerden uzak bir şekilde yaşam süren Miley Cyrus, uzun süren sosyal medya sessizliğini Kaliforniya yangını ile bozdu.

Yangın mağdurları için bağış çağrısında bulunan başarılı şarkıcı, Malibu Vakfına 500 bin dolar bağışta bulundu.

Yeni projeler üzerinde çalışan Miley Cyrus’ın gizli projesi Black Mirror mı?

Öte yandan yeni albümü üzerinde çalışmalarını sürdüren Miley Cyrus, ekim ayında Mark Ronson ile birlikte Ukrayna’da klip çekimlerinde görüntülenmişti.

Cyrus’ın yeni projesi hakkında sosyal medyadan yeni bir iddia ortaya atıldı.  Güney Afrika kaynaklı IOL adlı site 26 yaşındaki şarkıcının Black Mirror’ın Cape Town’da gerçekleşen çekimlerinde olduğunu yazdı. 

Miley Cyrus ve Güney Afrika’daki hayranları

Güney Afrika’daki otel zincirinin müdürü de Cyrus’ın film çekimleri için kısa bir süre önce Cape Town’da olduğunu doğruladı.


Miley Cyrus ‘ın Güney Afrika’da bir hayranı ile çekildiği fotoğraf

Baba Cyrus, Kızının Film Projesini Onayladı

Pazartesi günü (12 Kasım) KTLA 5 kanalında yayımlanan Morning News adlı sabah programına katılan Billy Ray Cyrus, Kaliforniya’da meydana gelen orman yangını hakkında konuşurken kızı Miley Cyrus’ın film çekimleri için Afrika’da olduğunu söyledi.

Miley Cyrus’ın son oyunculukla ilgili projesi 2016 yılında Woody Allen’ın Amazon serisi olan 6 bölümlük “Crisis in Six Screens” adlı dizi olmuştu.

Miley Cyrus’ın Black Mirror’da oynadığı yönünde henüz resmi bir açıklama gelmedi. Emmy Ödüllü Netflix dizinin beşinci sezonu Aralık ayında izleyicilerle buluşacak.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0