Bizi Takip Et!

Miley Cyrus Sessizliğini Bozdu: Kaliforniya Yangını Mağdurları için Yardım Çağdırısında Bulundu

Gündem

Miley Cyrus Sessizliğini Bozdu: Kaliforniya Yangını Mağdurları için Yardım Çağdırısında Bulundu

ABD’nin California eyaletindeki orman yangınlarında ölenlerin sayısı 42’ye yükseldi.

Kaliforniya eyalet tarihindeki en büyük üçüncü yangın olarak nitelendirilen orman yangınında 7 bin ev hasar gördü. Butte County bölgesinin şerifi olan Kory Honea, yapığı açıklamada 228 kişinin de kayıp olduğu bilgisini verdi.

Miley’den Yardım Çağrısı

Kaliforniya’daki devasa yangın sebebiyle Miley Cyrus sosyal medyadaki sessizliğini bozdu. Yangında Malibu’daki evi yanan yıldız, yardıma muhtaçlar için bağış çağrısında bulundu.

26 yaşındaki başarılı şarkıcı,

“Ben şanlı olanlardan biriyim. Hayvanlarım ve hayatımın aşkı güvende. Evim artık yok ama aile ve arkadaşlarımla paylaştığım anılarım sağlam duruyor. Bunun için minnettarım.”

notunu  yayımlayarak evsizler için başlatılan yardım kampanyasının bağlantılarını paylaştı, Los Angeles’taki itfaiyecilere desteklerini iletti.

Yangından mağdur olan tek isim sadece Miley Cyrus değildi. Eski olimpiyat yıldızı Caitlyn Jenner, oyuncu Gerard Butler, şarkıcı Robin Thicke ve Neil Young‘ın da evleri küle döndü. . Liam Payne ise korkusunu dile getirdi.

Lady Gaga, Cher, Kim Kardashiam ve Will Smith gibi isimler ise evlerini terk etmek zorunda kaldı.

Öte yandan Katy Perry, John Legend ve menajer Scooter Braun gibi birçok ünlü isim Donald Trump‘ın felaket sonrası attığı, federal hükümetini suçlayıcı ve bütçeyi bloke etme etmekle tehdit ettiği çıkışına büyük tepki gösterdi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı