Bizi Takip Et!

Miley Cyrus ve Cody Simpson İlişkisi Aşk mı Reklam mı?

Magazin

Miley Cyrus ve Cody Simpson İlişkisi Aşk mı Reklam mı?

Miley Cyrus ve Cody Simpson ilişkisi son sürat devam ediyor.

26 yaşındaki Pop yıldızı, 22 yaşındaki sevgilisi ile bu hafta Alfred Coffee’den aldıkları kahvelerle Studio City’de yürüyüş yaparken fotoğraflandı.

Ağustos ayında kocası Liam Hemwsorth ile evliliğini bitiren Cyrus, bu gelişme sonrasında İtalya’da Brody Jenner’ın eski eşi Kaitlynn Carter ile öpüşürken görüntülenmiş ve çift yaklaşık 2 aylık bir birliktelik yaşamıştı.

Reklam İlişkisi mi?

Kaitlynn Carter ilişkisini eylül ayı sonlarına doğru bitiren Cyrus, vakit kaybetmeden Cody Simpson ile yakınlaştı. İkili ekim ayının ilk haftasında bir kafede öpüşürken görüntülendi. İlişkilerinin sosyal medyada ses getirmesiyle çift, sosyal medyadan da yakınlaştıkları anları paylaşmaya başladı.

Sosyal medya ise bu konuda ortak noktada buluştu. Çiftin birlikteliği hakkında hayranlarda reklam birlikteliği konusunda kararlı görünüyor.

Miley Cyrus’a Şarkı Yazdı

Reklam ilişkisi olduğunu düşündüren girişim ise Cody Simpson’ın müzik piyasasında uzun süredir var olmasına rağmen beklenen çıkışı bir türlü gerçekleştirememesi gösteriliyor.

Miley Cyrus ile ilişkisinin basında duyulması ile ilgiyi üzerine geçen Cody Simpson, vakit kaybetmeden kayıt stüdyosuna girdi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken 18 Ekim’de Miley Cyrus’ın kapağında yer aldığı ve ona ithafen yazılan “golden things” adlı şarkıyı yayımladı.

Shawn Mendes ve Camila Cabello İlişkisine Benzetildi

Haziran ayında çıkan “Señorita” iş birliliği sonrası yakınlaşan Shawn Mendes ve Camila ikilisinin birlikteliği gündemdeki sıcaklığını hala koruyor. Göz önünde yaşanan ilişki acaba reklam birlikteliği mi sorusunu da beraberinde getiriyor.

Shawn Mendes ve Camila’nın gerek sosyal medyada sergiledikleri tutum gerekse özel hayatlarındaki şeffaf detaylar Cody Simpson ve Miley Cyrus birlikteliğinde de benzer özellikler gösteriyor. Yakın kaynaklarda Cyrus ve Simpson ilişkisinin geçici bir ilişki olduğunu doğrulayan açıklamalarda bulunuyor.

Peki siz Miley Cyrus ve Cody Simpson birlikteliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı