in

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Aşkının Zaman Çizelgesi

Onların aşkı yıllar geçtikçe devleşerek büyüyen bir aşk oldu. Birçok kez ayrılık dönemi geçirselerde birbirlerinden kopamadılar. 10 yılı aşkın bir süre birliktelik yaşayan Miley Cyrus ve Liam Hemsworth aşkının başlangıcından bitişine kadar olan süreci sizler için derledik.

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’ün biten evliliği yılın en çok şaşırtan ve üzen ayrılığı oldu. Yaklaşık 10 yılı aşkın süren ilişkinin başlama ve bitme noktalarını zaman çizelgesi üzerinde göstermeye çalıştık.

Aşkları The Last Song Filminin Setinde Başladı

HAZİRAN 2009: Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’ün ilişkisi ilk kez 2009 yılında birlikte rol aldıkları The Last Song filminin setinde başladı. Filmde de iki sevgiliyi canlandıran ikili, ilişkilerini gerçek hayata taşıdı. 17 yaşında olan Miley Cyrus, kendisinden 2 yaş büyük olan Hemsworth ile ilk ciddi ilişkisine başlamış oldu.

Çift olarak İlk Kez Birlikte Oscar Ödüllerine Katıldılar

MART 2010: Film çekimleri sonrası ikilinin birlikteliğine dair aylarca dedikoduların ardı arkası kesilmedi. Cyrus ve Hemsworth ilk kez o dönem düzenlenen Oscar partisine birlikte katılarak çıkan dedikoduları doğruladı.

İlk Ayrılık 2010’da Yaşandı

AĞUSTOS 2010: Kısa süre içinde Hollywood’un en dikkat çeken çifti haline gelen Cyrus ve Hemsworth, ilk ayrılığını bu dönemde yaşadı. Ayrılık sebepleri ise Miley Cyrus’ın yorucu çalışma temposu gösterildi.

Ayrılık Kısa Sürdü

EYLÜL 2010: Çiftin ilk ayrılığı kısa sürdü. Ayrılık haberlerinin üzerinden 1 ay geçmeden Cyrus ve Hemsworth ikilisi birlikte görüntülenerek ilişkilerine devam kararı aldı.

Avan Jogia ile Öpüştü

KASIM 2010: Birliktelikleri ile göz önünde bulunan ve hayranları tarafından ilişkileri desteklenen çift, ikinci ayrılığını bu dönem içerisinde yaşadı. Miley Cyrus, 18. yaş gününde Avan Jogia ile öpüşürken görüntülenmişti.

Barıştılar!

NİSAN 2011: Bütün bir kışı ayrı geçiren çift, bir kez daha ayrı kalamayacaklarını anlayınca baharda yeniden bir araya geldi.

2011 CNN Heroes Galasına Birlikte Katıldılar

ARALIK 2011: Cyrus ve Hemsworth çifti bu dönem Los Angeles’ta düzenlenen CNN Heroes Galasına birlikte katılarak kırmızı halıda birlikteyiz pozu verdi.

2012 Açlık Oyunları Galası

MART 2012: İlişkilerinde boyut atlayan ikili bu dönem nişanlandıklarına yönelik dedikodularıyla gündeme geldi. Çift, Liam Hemsworth’ün Açlık Oyunları filminin galasına birlikte katıldı. Ardından nişan dedikoduları yükseldi fakat o dönem çıkan spekülasyonları Cyrus yalanlayarak geçiştirdi.

3.5 Karatlık Yüzükle Evlenme Teklifi Etti

HAZİRAN 2012: Birkaç ay sonra gerçek ortaya çıktı. Liam Hemswoth sevgilisi miley Cyrus’a 3.5 karatlık yüzükle evlenme teklifi etti. Çift, bu özel olayın ardından nişanlandıklarını duyurdu.

Üçüncü Ayrılık Dönemi

ŞUBAT 2013: Her şeyin güzel gittiğini düşündüğümüz dönemde çiftin ayrılık haberi birkez daha gündeme geliyor. Çıkan dedikoduları yalanlamalarına rağmen üçünkü kez ayrılık yoluna gitti. Çift, düzenlenen Oscar partisine yalnız katıldı.

4. Ayrılık Sonrası Meksikalı Bir Kadınla Öpüşürken Görüldü

EYLÜL 2013: Miley Cyrus, bu dönem Liam Hemsworth’ü Twitter’dan takip etmeyi bırakarak ayrılık dedikodularını güçlendiren bir adım atıyor. Birkaç gün sonra ise çifte yakın bir kaynak ayrılığı doğruyor. Dördüncü kez Cyrus ie yollarını ayıran Liam Hemsworth o dönem Meksikalı Eiza Gonzalez ile öpüşürken görüntüleniyor.

Patrick Schwarzenegger Dönemi

KASIM 2014: Bu dönem Miley’de hayatına devam ediyor.Patrick Schwarzenegger ile bir ilişkiye başlıyor ve ikilinin her adını sosyal medyada yankı yapıyor.

Gizemli Bir Kadınla Öpüşürken Görülüyor

MART 2015: Patrick Schwarzenegger ise aşk yaşadığı dönemde Miley Cyrus bir kadınla öpüşürken görüntüleniyor.

Patrick Schwarzenegger ile Ayrılıyor

NİSAN 2015: Miley Cyrus’ın bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğraflarının sosyal medyada ses getirmesi Patrick Schwarzenegger ilişkisinde çatırdamasına neden oluyor ve ilişkileri sona eriyor.

Miley Cyrus’tan Panseksüel Açılımı

TEMMUZ 2015: Miley Cyrus bu dönem cinsel kimliği hakkında panseksüel olduğunu açıklıyor ve model Stella Maxwell ile bilinen ilk bisekseül ilişkisini yaşıyor. İlişkinin birinci ayında Miley yeniden bekar olduğunu duyuruyor.

*panseksüel: Cinsel kimliği ya da toplumsal kimliğini göz önünde bulundurmaksızın farklı eğilimleri olan insanlara ilgi duyan kişi.

Liam Hemsworth ile Yeniden Barışıyor

OCAK 2016: Miley Cyrus bu dönem Liam Hemsworth’e geri dönüyor. Tekrar Nişanlanan çift, aynı evde yaşamaya başlıyor.

Birlikte Thor Galasına Katıldılar

EKİM 2017: Miley Cyrus ve Liam Hemsworth 4. yıla giren ilişkilerinin ardından ilk kez Liam’ın abisi Chris Hemsworth’ün baş rolünde oynadığı Thor filminin galasına birlikte katılıyor.

Evleri Yanınca Tennessee’ye Taşındılar

KASIM 2018: Bu dönem çift üzücü bir olayda yaşıyor. Kaliforniya yangınında çiftin Malibu’daki evleride zarar görüyor. Yaşanan üzücü olayın ardından sevindirici bir haberde bu noktada geliyor. Çift, olaydan bir ay sonra evlendikleri iddialarıyla gündeme geliyor ve Tennessee’ye taşınıyor.

Evlendiler!

ARALIK 2018: Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Tennessee’nin Franklin şehrindeki evlerinde evleniyor.

Boşanma Davası Açtılar

AĞUSTOS 2019: Çiftin evliliği de kısa sürüyor ve yaklaşık 7 ay süren evliliklerini bitirme kararı alarak yollarını ayırdıklarını açıklıyor. Çiftin sözcüsü 10 Ağustos’ta Cyrus ve Hemsworth çiftinin ayrıldıklarını duyurdu. Ayrılık haberlerinden 11 gün sonra ise Liam Hemsworth boşanma işlemlerini başlattı.

David Harbour ve Lily Allen Öpüşürken Görüntülendi

Nick Robinson Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu