Bizi Takip Et!

Miley Cyrus’dan Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Üzerimde Çok Baskı Hissettim

Magazin

Miley Cyrus’dan Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Üzerimde Çok Baskı Hissettim

Can’t Be Tamed albümünün 10. yılını kutlayan Miley Cyrus’dan yıllar sonra itiraf geldi…

Miley Cyrus’ın 18 Haziran 2010 yılında müzikseverlerle buluşturduğu Can’t Be Tamed albümü 10 yaşında!

Ünlü yıldızın müzik kariyerindeki değişimin ayak sesi olan albüm, ‘evcilleştirilemez’ anlamına gelen ‘Can’t Be Tamed’ çıkışı ile o dönem büyük ses getirmişti.

Miley Cyrus |Can’t Be Tamed | 2010

Cyrus’ın Hollywood Records adı altında yayımladığı son proje olma özelliği taşıyan albüm, Hannah Montana imajının kırılma noktası olmuş ve yeni Miley’nin doğuşunu simgelemişti.

Miley Cyrus | Can’t Be Tamed Resmi Video Klibi

Albümün 10. yıl şerefine Miley Cyrus’ın hayranları Twitter’da #10YearsOfCantBeTamed etiketi başlattı. Miley Cyrus’ta hayranlarının başlattığı bu etikete kayıtsız kalmadı. Başarılı yıldız, bir hayran sayfasının altına ‘Robot‘şarkısı hakkında bırakılan soruya yanıt verdi.

Miley Cyrus

27 yaşındaki Pop yıldızı, ‘Robot’ şarkısından bahsedebilir misin?’ diyen hayranına Black Mirror bölümündeki Ashley Too‘ya gönderme yaparak,

“Şimdilerde Robot’u dinlerken aklıma “Ashley Too” geliyor. O günlerde birilerini memnun etmek adına üzerimde çok baskı hissettim. Catherine gibi bir teyzem olmadığı içinde şanslıyım. (Black Mirror’da ‘Rachel, Jack and Ashley Too’ bölümündeki teyzesinden bahsediyor.) Ailem yeni bir şeyler deneyimlememi destekledi.” şeklinde yanıt verdi.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı