in

Miley Cyrus’ın MTV Ödülü Ebay’de Satışta

Yeteneğiniz yok mu? MTV VMA’de hiçbir zaman ödül kazanabileceğinizi düşünmüyor musunuz? O zaman üzülmeyin, çünkü yüzyılın fırsatı ayağınıza kadar geldi…

Miley Cyrus sansasyonel Wrecking Ball videosuyla MTV VMA’de “Yılın Videosu” ödülünü kazanmıştı. Hatırlanacağı üzere o gece kazanan açıklandığında sahneye Miley Cyrus yerine Jesse Helt isimli evsiz bir genç çıkmıştı ve ödülü kabul etmişti. Ancak görünen o ki Jesse bu ödülü pek uzun süre muhafaza etmeyi düşünmüyor.

“Hepinize teşekkür ederim. Adım Jesse ve bu ödülü evden kaçmış, evsiz olan, açlık çeken, kayıp ve korkmuş 1.6 milyon Amerikan vatandaşı genç adına kabul ediyorum. Bunları biliyorum, çünkü ben de onlardan biriyim.” (Jesse Helt’in teşekkür konuşmasından, MTV VMA)

Baba olmak için gün sayan Jesse Helt, paraya ihtiyacı olduğu gerekçesiyle Miley Cyrus’ın “Yılın Videosu” ödülünü Ebay üzerinden satışa sundu. Miley Cyrus’ın kariyeri boyunca ilk kez kazandığı “Yılın Videosu” ödülü, 10 bin Dolar’dan başlayan açık artırmada alıcılarını bekliyor.

Drake Sahnede Rihanna’ya Aşkını İlan Etti

Dakota Johnson New York’ta Görüntülendi