in

Miley Cyrus’ın Yeni Şarkısı Cuma Günü Yayımlanıyor!

Miley Cyrus, Eylül ayında yayımlayacağı 6. stüdyo albümünün ilk teklisini Cuma günü yayımlıyor

Pazar akşamı (13 Ağustos)  düzenlenen 2017 Teen Choice Ödüllerinde The Ultimate Choice Ödülünü kazanan Miley Cyrus, ödül törenine katılmayarak herkesi şaşkına çevirmişti. Ertesi gün ise intagram hesabından Cyrus hayranlarına hep teşekkür ederek yeni teklisinin kapağını ve yayın tarihini duyurdu.

Sevgili hayranlarım ve ödül gecesinin izleyenleri. Beni bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Orada olmak çok istiyordum ancak çok yoğun bir program hazırladığım için iptal etmek zorunda kaldım.

notunu paylaştı.

Şarkısını Klibi ile Birlikte Yayımlayacak!

Eylül ayında Younger Now adını verdiği 6. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Miley Cyrus, 14 Ağustos’taki instagram paylaşımında,  Cuma günü (18 Ağustos) albümü ile aynı adı taşıyan şarkısını videosu ile birlikte serbest bırakacağını açıkladı.

Sır saklamak için çabalıyorum ama artık gizleyemiyorum! Yeni teklim Younger Now’u müzik videosu ile birlikte 18 Ağustos Cuma günü serbest bırakacağım ve bunu sizlerle paylaşacağım için çok heyecanlıyım.

To my dearest fans & all of those watching @teenchoicefox ! I want to say thank you from the very bottom of my heart for presenting me with #TheUltimateChoiceAward ! I am beyond bummed I couldn't make it to the show as I had every intention of being there to accept and celebrate this honor! I created an unrealistic schedule for myself which leads me to this announcement! I've been tryin to keep the secret but I can't hide it any longer! My new single / music video #YoungerNow will be dropping this Friday , Aug 18th & I am sooooooo EXCITED to share it with all of you! I hope to always make people smile and shine light thru my work! I look forward to making music for the rest of my life and I'm thankful everyday for those who listen! I am sending so much love and peace into the world right now because THATS what we need most! Love Love & more LOVE! ❤️💙💚💛💜❤️💙💚💛💜

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0