in

Niall Horan: Sosyal Medyada Ağzınıza Geleni Söyleyemezsiniz

Sosyal medyadaki bazı söylemlerden rahatsız olan Niall Horan, Twitter’dan hayranlarına seslenerek insanlara karşı kibar olmalarını istedi.

Niall Horan, hayranlarından İnternet ortamında ünlülere karşı ağızlarına geleni söylemekten kaçınmalarını istedi. Geçtiğimiz hafta Twitter’da bir dizi paylaşım yapan ünlü şarkıcı, “Ünlü olmamız insanların bizlere istediklerini söyleyebileceği anlamına gelmez” dedi. Bu mesajları Horan’a attıran şey ise bir hayranının onun telefon tutma şekli hakkında attığı bir tweet oldu.

Hayranın attığı tweet’e ‘Bu pekte hoş değildi, değil mi?’ yanıtı veren Horan, devamında şunları yazdı: “Cevap vermedim çünkü birilerine karşı şahsi bir kırgınlığım var. (Aslında şahsi olarak beni tanıyor olsaydın hayattaki çoğu şeyi kafama takmadığımı bilirdin.) Cevap verdim çünkü insanların İnternet ortamında ağzına ne geliyorsa söyleyemeyeceğini anlamasını istiyorum.” dedi.

Niall Horan: Bunu Yapmayın!

Sosyal medyada yapılan yoruma bir benzetmede bulunan Niall Horan, “Bu sokakta yürüyen herhangi bir insanın üzerine doğru yürüyerek yüzüne istediğini söylemekle aynı şey….bunu yapmayın.” dedi. Sosyal medya gibi mecralardaki bu yaklaşımların kendisini rahatsız ettiğini ifade eden şarkıcı, “En sinir bozucu olan tarafı ise bu şekilde birilerinin incitildiğini biliyor olmak. Herkesin bu kadar kalın duvarları yok.” diyerek sevenlerinden diğer insanlara karşı daha kibar olmalarını istedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0