in , ,

Nick Jonas The Voice’un Yeni Jürüsi Oldu

Nick Jonas, Amerika’da yayımlanan The Voice yarışmasının 18. sezonunda jüri koltuğunda oturacak.

Jonas Brothers grubunun üyesi Nick Jonas‘ın dün Twitter sayfasından attığı “büyük haber geliyor…” tweet’inin akıbeti belli oldu.

The Voice‘un 17. sezonu için jüri koltuğuna geri dönen Gwen Stefani yarışmanın yeni sezonundan ayrıldı. Boşalan koltuğa Nick Jonas getirildi.

Kelly Clarkson, John Legend, Blake Shelton ve Nick Jonas‘ın jürisi olduğu yarışmanın 18. sezonu şubat ayında başlayacak.

Haberi İlk Kez Ellen’da Duyurdu

Dün, Ellen DeGeneres programına katılan Nick Jonas, The Voice’ın yeni jüri üyesi olduğunu açıkladı. Başarılı genç şarkıcı, jüri üyeliği hakkında,

“The Voice ailesinin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım. Harika bir grup insan ve bu sanatçıların gerçek yeteneklerini geliştirmelerine ve eşsiz seslerini bulmalarına yardım etmek için sabırsızlanıyorum.” diyerek heyecanını dile getirdi.

Programda, The Voice’un jürileri Kelly Clarkson, John Legend ve Blake Shelton‘ın Nick Jonas için çektikleri hoş geldin mesajı da yayımlandı. O anları aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Programdan sonra The Voice için çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesapları üzerinden yayımlayan Nick Jonas, fotoğrafın altına

“The Voice’un 18. sezonunda Kelly Clarkson, John Legend, Blake Shelton’a katılmayı düşünüyorum. Sonunda bunu sizinle paylaştığım için çok heyecanlıyım. #NickJonasTheVoice’akatıldı” notunu düştü.

Nick Jonas’ın jüri üyeliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cody Simpson ve Miley Cyrus’tan Romantik Video Paylaşımı

Fight Club’taki Yumruk Sahnesi Gerçekmiş!