Bizi Takip Et!

Nicki Minaj “Pink Friday 2” Albümü Üzerinde Çalışıyor

Magazin

Nicki Minaj “Pink Friday 2” Albümü Üzerinde Çalışıyor

Görünüşe göre, Nicki Minaj, Pink Friday adlı ilk albümünün devamı niteliğinde olacak “Pink Friday 2” albümü üzerinde çalışıyor.

Nicki Minaj, 2010 yılında dinleyicilerle buluşturduğu ‘Pink Friday’ adını taşıyan ilk stüdyo albümünün devamı niteliğinde olacak olan Pink Friday 2 üzerinde çalışıyor olabilir!

Rap müziğin başarılı yıldızı, Twitter hesabından geçtiğimiz saatlerde önce “Memories” ardından ise “PF2” diye şifreli bir gönderi paylaşımında bulundu.

Nicki Minaj Twitter

‘PF2’ tweeti sonrası sosyal medyada Pink Friday 2 geliyor söylemleri yayılırken, albümden ilk çıkacak olan teklinin ise “Memories” olduğu iddiası ortaya atıldı.

Nicki Minaj’ın ‘Pink Friday‘ Serüveni

19 Kasım 2010 tarihinde satışa sunulan albümden ilk tekli “Your Love” adıyla çıktı. Ardından “Check it Out” ve “Right Thru Me” şarkılarını dinleyicilerle buluşturan Minaj, ilk teklisi ile Billboard Hot 100 listesinde 14 numaraya kadar yükseliş kaydetti.

En büyük çıkışını ise albümün beşinci teklisi olarak piyasaya sürülen “Super Bass” şarkısı ile yakaladı. Şarkı; ilk haftasında 375 bin satış yaptı ve albümü Billboard 200 listesine 2 numaraya yerleştirdi. İlk albümü ile bir milyonun üzerinde satış başarısı yakalayan Minaj, RIAA sertifikası almaya da hak kazandı.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Yukarı