in

Nikkie Tutorials’ın Evine Silahlı Soygun

Youtube yıldızı Nikkie Tutorials’ın korktuğu başına geldi. Ünlü yıldız nişanlısı Dylan ile yaşadığı evde silahlı soyguna uğradı.

Youtube yıldızı Nikkie Tutorials, nişanlısı Dylan Drossaers ile birlikte yaşadıkları evde cumartesi günü silahlı soyguna uğradığını açıkladı.

Nikkie Tutorials, nişanlısı Dylan Drossaers
Nikkie Tutorials ( Nikkie de Jager) ve nişanlısı Dylan Drossaers

Polis, evde olan birinin yüzeysel anlamda yaralandığını belirtti ancak bu kişinin Nikkie mi yoksa nişanlısı Dylan mı olduğu henüz netlik kazanmadı. Konu hakkında sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Nikkie ise ‘iyi ve güvende’ oldukları söyledi.

 Nikkie Tutorials
Nikkie Tutorials

Polis yapılan ilk inceleme sonucunda, Hollanda’nın Uden şehrindeki yaşanan soygun ile ilgili evin en az üç kişi tarafından basıldığını açıkladı. Soyguncular çiftin evde bulunan ganimetlerini çalarak gri bir otomobille kaçtı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ifade eden Polis, soyguna tanıklık eden görgü tanıklarının ifadelerini ve çevredeki kamera kayıtlarını incelediklerini belirtti.

Nikkie Tutorials ise olay sonrası sosyal medya hesaplarından iyi olduğunu belirten şu açıklamayı paylaştı: “Bugün erken saatlerde en büyük korkularımdan biri gerçekleşti kendi evimizde silahlı soyguna uğradık. Dylan ile saldırıya uğradık ama fiziksel açıdan iyiyiz. Mental anlamda ise farklı boyuttayız. İyi ve güvende olduğumuzu bilmeniz için bu yazıyı yazıyorum. Önümüzdeki birkaç gün kendimi dinleyeceğim anlayışınız için teşekkürler.”

View this post on Instagram

I love you 💞

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials) on