in ,

Normani, Savage X Fenty Markasın İlk Tanıtım Elçisi Oldu

Motivation şarkısının yıldızı Normani, Rihanna’nın 2018 yılında kurduğu Savage X Fenty adlı iç çamaşırı markasının ilk tanıtım elçisi oldu.

Rihanna‘nın 2018 yılında görücüye çıkardığı iç çamaşır markası Savage X Fenty‘nin ilk tanıtım elçisi belli oldu. Markanın tanıtım elçiliğini Pop müziğin genç ismi Normani yapacak.

Motivation yıldızının, Savage X Fenty ile gerçekleştirdiği yeni yıl temalı çekiminden ilk görüntüler dün markanın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

Rihanna’dan Ailemize Hoş Geldin Mesajı

Rihanna, Savage X Fenty iç çamaşırı markası ile her bedendeki kadına hitap edecek koleksiyon hazırlamasıyla dikkat çekiyor.

İç çamaşırı markası için ilk kez tanıtım elçisi seçen Rihanna, haberi twitter sayfası üzerinden, Normani’yi etiketleyerek “Ailemize hoş geldin kız kardeş” notuyla duyurdu.

Normani’ye Teklif Bizzat Rihanna’dan Gitmiş

Normani – Savage X Fenty

Vogue ile görüşme gerçekleştiren Normani, markanın tanıtım elçisi olma teklifini bizzat Rihanna’dan aldığını söyledi. Pop yıldız teklifi ilk duyduğunda çok heyecanlandığını ve aynı zamanda onur duyduğunu belirtti.

Savage X Fenty

Her Bedene Hitap Ediyor

Rihanna, kozmetik dünyasında yaptığı çıkışı moda dünyasında da sürdürüyor. Fenty Beauty kozmetik, birden fazla renk çeşitliliğiyle ön plana çıkarak kozmetik dünyasında devrim yaptı.

Rihanna’nun bu eşitlikçi tutumu moda sektöründe de kendini gösterdi. Ünlü yıldızın içi çamaşırı markası, farklı renk ve beden seçenekleriyle kadınlara yönelik şık ve dikkat çekici iç çamaşırı seçeneği sundu.

Rihanna Savage X Fenty

İlk kez 2018 yılında New York Moda Haftası’nda hazırlanan defile ile tanıtılan iç çamaşırları Rihanna’nın dikkat çekici stilinden izler taşıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0