in

Offset Başka Kadından Çocuk mu Bekliyor?

Cardi B, velayet konusunda düzeltmeye gitti, ortak velayet istiyor!

Cardi B‘nin 3 yıllık evliliğini bitirme kararı alarak boşanma davası açması sonrası Offset hakkında ortaya çeşitli iddialar atıldı. Bu iddialardan biri de Offset’in Cardi B’yi aldattığı ve başka kadından çocuk beklediği yönünde gelişti.

Cardi B’ye yakın kaynak çıkan bu iddiaları kesin dille yalanladı. Page Six’e konuşan kaynak, “Başka bir çocuk yok. Beklenen bir bebekte yok. Çıkan dedikodular asılsız. Cardi kızını düşünüyor ve her şeyin dostane bir şekilde yürümesini istiyor. Cardi B yıllar içinde değişti ve değişmeye devam da ediyor.” dedi.

Nafaka İstemiyor

Offset’ten boşanmaya hazırlanan Cardi B’nin mahkemeye sunduğu belgelerde çocuğu için nafaka ya da kendisi için ekonomik destek istemediği belirtildi.

Ortak Velayet İstiyor

Cardi B, mahkemeye sunduğu belgelerde kızı Kulture’un velayetinin kendisine verilmesini istemişti. Kaynak, Cardi B’nin velayet konusunda farkında olmadan yaptığı bu bilgiyi düzeltmeye gittiğini söyledi. Ünlü yıldız, velayetin kendisinde olmasıyla ilgili talebini değiştirerek ‘ortak velayet’ istediğini belirtti.

Offset ise Cardi B’nin açmış olduğu boşanma davası konusunda hala sessizliğini koruyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0