Bizi Takip Et!

Perrie Edwards: Bikiniyle Yakalanmak Beni Mutsuz Ediyor

Magazin

Perrie Edwards: Bikiniyle Yakalanmak Beni Mutsuz Ediyor

Perrie Edwards, bikiniyle farkedilmeden çekilen fotoğraflarını sosyal medyada görünce kendini kötü hissettiğini söyledi.

Little Mix’in sevilen üyesi Perrie Edwards dün sevgilisi Alex Oxlade-Chamberlain ile İbiza’da fotoğraflandı. Bir haftadır Akdeniz sularında tatil yapan çiftin denizin ve güneşin tadını çıkardığı görüldü.

Bikiniyle Görüntülenmekten Rahatsız Oluyor

Glamour UK ile yakın zamanda röportaj gerçekleştiren Perrie Edwards, gazetecilerin kendisini habersiz bir şekilde bikiniyle fotoğraflaması konusunda yaşadığı rahatsızlığı dile getirdi. Fotoğraflarını basında görünce ‘Kendimi kirlenmiş gibi hissediyorum‘ diyen Edwards,

Sanırım, bunun ne olduğunu biliyorsunuz, dürüst olmak gerekirse, kendimi soyutladığım zamanlarda bikiniyle paparazilere yakalanmak beni mutsuz ediyor. Ya da bu şekilde çekildiğimde – ki çekildiğimde farkında değilken- bu bana kirlenmişim hissi veriyor. İnsanlar bana “Harika görünüyorsun! dediklerinde ben “Dalga mı geçiyorsunuz? Ben gerçekten böyle mi görünüyorum? diyorum. Sonra ağlamak istiyorum. “Ben iğrencim, şuyum, buyum, diye. Bu gerçekten beni etkiyor ve bunu aldırmamam gerektiğini kendime hatırlatıyorum. Birkaç kötü resim, kimin umurunda ki? Bu noktaya gelmek çok zaman alıyor. Söylemesi yapmaktan daha kolay – bu gerçekten korkunç!” şeklinde konuştu.

Hayranlarına Teşekkür Etti

Tatilde çekilen bikinili fotoğraflarının basında paylaşılmasının ardından Perrie, hayranlarına fotoğraflarını sosyal medyada yayımlamadığı için teşekkür etti. Instagram hikayesinden hayranlarına seslenen Edwards,

Beni duyduğunuz, hepinizi seviyorum. Yakın zamanda Glamour UK’de yayımlanan röportajım sonrası kimse tatil fotoğraflarımı paylaşmadı. Bunu gördüğümü bilin. Her zaman arkamı kolladığınız için hepinize minnettarım.” dedi.

Bir sonraki hikayesinde İbiza tatilinde bikiniyle çekilen fotoğrafını paylaşan şarkıcı,

“Farkında olmadan çekilen fotoğraflarımı hiçbir zaman kontrolünü sağlayamayacağım. Tatil sonrası çıkan fotoğraflarından her zaman korkarım. @daniellepeazer’ı aradım. (son dakika 😒) Tatilim sırasında çekilen fotoğraflarımı attı. Çok mutluyum çünkü ilk kez ağlamadım. Kendimi yemedim ve Elsa’nın dediği gibi “Aldırmamayı öğreniyorum!” dedi.

Continue Reading
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı