in

Rihanna, Donald Trump’ı Tiye Aldı

Rihanna, Melania Trump’ın eşi Donald Trump’ı elinin tersiyle ittiği yeni görüntüyü sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Rihanna, Melania Trump’ın eşi Donald Trump’ı elinin tersiyle ittiği yeni görüntüyü sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde kasım ayında gerçekleşecek seçime az bir süre kala Donald Trump eşi Melania Trump gittiği New Jersey tatili dönüşü basına yine çiftin itiştiği görüntüler yansıdı. Melania Trump, Washtington’a iniş yapan özel uçaklarından indiği sırada elini tutmak isteyen eşi Donald Trump’ı elinin tersiyle bir kez daha reddetti.

Sosyal medyada ses getiren görüntülere Rihanna da kayıtsız kalmadı. Ünlü şarkıcı, Donald Trump’ın eşinin ellerini tutmaya çalıştığı ve Melanie’nin direndiği görüntüleri Instagram hesabında ‘Needed Me’ yorumuyla paylaştı. Rihanna paylaştığı videonun altına ise “Melania sanatı sever 🤷🏿‍♀️” notunu düşerek seçime 78 gün kaldı hatırlatması yaptı.

Rihanna daha önce Başkan Trump yönetimine karşı tepkisini göstermekten çekinmemişti. Trump’ın Teksas’taki silahlı saldırı ile ilgili,  “Akıl hastası sorunu” yorumuna Rihanna, “Şu sıra Amerika’daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor” diyerek tepki göstermişti.

View this post on Instagram

Melania likes art. 🤷🏿‍♀️ #78days

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0