in ,

Rihanna Yeni Albümü için Kesenin Ağzını Açtı

2017 yılından beri 9. stüdyo albümü üzerinde çalışan Rihanna, yeni albümü için 50 milyon dolar bütçe oluşturdu.

Artık beklenen sonra yavaş yavaş yaklaşıyor gibiyiz. Rihanna, merakla beklenen 9. stüdyo albümü için kesenin ağzını açtı.

Ünlü yıldız, Hits Daily Double’da yer alan habere göre yeni albümü için 50 milyon dolar bütçe oluşturdu. Rihanna’nın bu adımıyla albüm sürecinin hızlandırıldığı yorumları yapılmaya başladı.

Albüm Aralık Ayında Gelebilir!

Kozmetik ve iç çamaşırı dünyasına girdikten sonra şimdilerde Fenty adıyla giyim markası oluşturarak girişimci yönüyle ön plana çıkan Rihanna, bu süreçte henüz adı açıklanmayan albümün kayıtlarını Londra, New York ve Paris üçgeninde gerçekleşti.

2017 yılından bu yana yeni albümü üzerinde çalışan Rihanna’nın yeni albümünün aralık ayında yayımlaması bekleniyor. Eylül ayında Universal Müzik’in Fransa’da gerçekleşen etkinliğine katılan gazeteci Steven Bellery, Rihanna’nın yeni albümünün aralık ayında geleceğini söylemişti.

Rihanna’nın yeni albümü için heyecanlı mısınız?

View this post on Instagram

And we are LIVE! I can’t believe this is real and it’s finally here for you to experience. I couldn’t be happier or more proud of everyone involved. Watch it on @amazonprimevideo NOW at AMAZON.COM/SAVAGEXFENTY and shop the new @savagexfenty drop! Hope you enjoy the show 💞 #SAVAGEXFENTYSHOW

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0