in

Sarah Hyland ve Wells Adams Ertelenen Düğün Günlerini Fotoğraf Çekimiyle Kutladı

Geçtiğimiz yıl nişanlanan Sarah Hyland ve Wells Adams çifti koronavirüs pandemisi sebebiyle ertelenen düğün günlerini fotoğraf çekimi gerçekleştirerek kutladı.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle bu yıl gerçekleşecek olan düğünlerini ileri tarihe ertelemek zorunda kalan Sarah Hyland ve Wells Adams çifti, erteledikleri düğün günlerinde sembolik bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

9 Ağustos’ta düzenleyecekleri törenle dünya evine girmeyi planlayan çiftin düğünü koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmişti. Bu erteleme çiftin kutlama yapmasına engel olmadı. Çift, düğün günü olarak belirledikleri günde beyaz kıyafetlerini giyerek günü ölümsüzleştirdi. O anları Instagram hesabından paylaşan Hyland ise fotoğraflarını, “Bugün bizim evlenmemiz gerekiyordu. Bunun yerine bizde biraz şarap içip fotoğraf çekimi yaptık.” dedi.

Sarah Hyland ve Wells Adams çifti evlendikten sonra oturmayı planladığı evlerini de mayıs ayında almıştı. Çiftin Los Angeles’ta ünlülerin yoğun olarak yaşadığı Studio City’de aldıkları ev 4 milyon değerinde. Genç çiftin yeni evinde beş tane lüks yatak odası, altı tane banyo bulunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0