in

Şarkıcı Kelsy Karter’ın Harry Styles Dövmesi Gerçek mi?

Yüzüne Harry Styles’ın dövmesini yaptırması ile gündeme gelen Yeni Zelandalı şarkıcı Kelsy Karter dövmenin gerçekliği hakkında merak edilen sorunun cevabını yayımladığı videoda açıkladı.

Sağ yanağına Harry Styles’ın dövmesini yaptırması ile gündeme gelen şarkıcı Kelsy Karter sosyal medyada ses getiren dövmesi hakkında ilk kez konuştu.

Yeni Zelandalı şarkıcının sosyal medyada büyük yankı uyandıran dövmesinin tartışması sıcaklığını korurken, bu gelişmelerin ardından Harry” isimli şarkısını yayımlaması insanları şaşkına çevirdi.

Tüm bu gelişmelerin ardından Kelsy Karter, Youtube sayfasından yayımladığı yeni videosunda herkesin merak ettiği o soruya yanıt verdi.

Yeni videosunda Karter, “Harry” isimli şarkısının dikkat çekmesi için yüzüne geçici bir Harry Styles dövmesi yaptırdığını açıkladı.

3 Gün Evine Gidememiş

TMZ’nin kendisi ile görüşme gerçekleştirmek istediğini söyleyen Karter, yaşanan gelişmelerin ardından 3 gün evine gitmediğini yapımcısının evinde kaldığını aktardı.

Harry Styles Yeni Nesile Rock’ı Tanıtıyor

Harry Styles’ın yeni nesile Rock müziğini tanıttığını söyleyen Karter, yeni şarkısının tanıtımı için yüzüne yaptırdığı dövmeyi gören arkadaşlarının ve ailesinin çılgına döndüğünü, insanlardan dövmeyi görmek istediklerine yönelik çok sayıda mesaj aldığını ifade etti.

Dövme Gitti Geriye Sadece Müzik Kaldı

Her zaman Rock’n Roll’a yönelik bir ilgisinin olduğunu söyleyen genç şarkıcı,  “Harry” şarkısının hayranlar için bir marş niteliğinde olacağını dile getirdi. Karter, videodaki açıklamasının devamında dövmesinin silindiğini  geriye kalan tek şeyin müzik olduğunu ifade etti.

Genç şarkıcı videonun sonunda ise dövmenin gerçek olmadığını gösteren bir fotoğrafını paylaştı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Billie Eilish’in “Bury a Friend” Klibi Yayımlandı

Nicki Minaj’ın “Hard White” Klibi Yayımlandı