in

Selena Gomez 2 Hafta Boyunca Depresyon ve Anksiyete Tedavisi Gördü

Depresyon ve anksiyete tedavisini tamamlayan Selena Gomez’in keyfi oldukça yerinde görünüyor.

0

Selena Gomez’in 2 haftalık tedavi süreci tamamlandı.

2017 yılında Lupus hastalığı yüzünden böbrek nakli gerçekleştiren Selena Gomez, sağlığının devamlılığını sürdürmek için gönüllü olarak New York’ta  iki haftalık bir sağlıklı yaşama programına katıldığı ortaya çıktı.

ET’ye konuşan bir kaynak, Selena Gomez’e uygulanan tedavinin hastalığı önleyici nitelikte olduğunu ve 25 yaşındaki yıldızın şuanda sağlığının yerinde olduğunu söyledi. Kaynak ayrıca, Gomez’in bu süreçte rahatsızlığını tetiklememek adına sağlıklı yaşamını sürdürmesi için bu tedaviye başladığını sözlerine ekledi.

Sağlık kontrolleri artık yaşamının bir parçası

2014 yılından itibaren büyük bir değişim sürecine girerek hayatında önemli kararlar alan Selena Gomez, bu dönemde hem menajerini hem de plak şirketini değiştirmişti. Justin Bieber ile gözler önüne yaşadığı masalsı aşkın son bulması ise onu o dönemlerde kendinden bıkma noktasına getirdiğini söylemişti.

Lupus hastalığı ile mücadele veren Gomez, 2017 yılında  böbreklerinin çalışmaz hale gelmesi sonucu sessiz sedasız böbrek nakli gerçekleştirmişti.

Gomez’in kendisini eskisi gibi çok çalışarak yormayacağını söyleyen kaynak, bu yapılan küçük kontrollerin genç şarkıcının sağlığı için gerekli olduğunu ve kontrollerin artık yaşam biçimine dönüştüğünü söyledi.

Ayrıca Gomez’in geçmişte yaptığı gibi artık kendini geri plana atmadığını,  yardım istemekten çekinmediğini ve utanmadığını sözlerine ekledi.

Parkta Çocuklar Gibi Eğlendi

2 Şubat’ta arkadaşları ile parkta vakit geçirirken görüntülenen Gomez’in, tedavi sonrası keyfinin de oldukça yerinde olduğu görüldü. Güvercinlerin peşinden koşup, göle ayaklarını sokarak, ördekleri besleyen Selena Gomez’in parkta rastladığı minik hayranlarına gösterdiği sevgi dolu anlar ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0