Bizi Takip Et!

Selena Gomez: “Hayatta Olduğum İçin Çok Mutluyum”

Magazin

Selena Gomez: “Hayatta Olduğum İçin Çok Mutluyum”

10 Ocak’ta “Rare” adını verdiği yeni albümünü müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan Selena Gomez, WSJ dergisine özel açıklamalarda bulundu.

Yaşadığı sağlık olayları sebebiyle zor günler geçiren şarkıcı, bu süreç sonrası hayatındaki değişimleri anlattı.

Selena Gomez dergi için köpeğiyle birlikte poz verdi.

“Ölebilirdim”

“Lupus başıma gelen en büyük olaydı. Sonra böbrek meselesi cereyan etti ve en korkuncu da bu oldu. Çünkü bunun sonunda ölüm olabilirdi.”

2 saat süren nakil işleminin ardından yaşananlar hakkında:

“Ameliyattan çıktıkdan sonra sarsıldığımı ve annemin çığlığını hatırlıyorum. Sonra da tekrar uyutulmam.”

Selena Gomez

“Hayatta Olduğum İçin Çok Mutluyum”

Komplikasyonlar sebebiyle ameliyat 7 saat daha sürmüştü ve işlem sırasında doktorlar Gomez’in ayağındaki atardamarları kullanmak zorunda kaldı.

“Devam etmeni sağlayan şey de bu. Biliyor musun, hayatta olduğum için çok mutluyum.”

“Bunları Yaşamalıydım”

Başarılı şarkıcı fiziksel sorunlarının getirdiği yıkımla ruhsal sorunlar da yaşamaya başladı. Bu zorlu süreci anlatan Selena, ilaç tedavisi ile hayatının değiştiğini belirtti.

“Sanırım başımdan geçen şeyleri yaşamam gerekliydi. Öz saygım yoktu ve bu sürekli üzerine çalıştığım bir şey. Ruhsal olarak yaşadıklarımdan dolayı çok fazla bilinç elde ettim ve bu sayede çok güçlü hissediyorum. Yükselişlerim çok yüksekti ve alçalışlarım ise beni bir keresinde haftalar boyu yaşamdan koparmıştı. Ruh sağlığı sorunlarım olduğunu öğrendim. Dürüst olmak gerekirse bu beni biraz rahatlattı. Yardım almanın, güvenebileceğim insanlar bulmanın bir yolunun olduğunu fark ettim. Doğru bir şekilde ilaç tedavisi aldım ve hayatım tamamen değişti.”

Peki ya Aşk Hayatı?

“Kendime zaman ayırmam gerekiyor. Günün sonunda odama çekilmeyi seviyorum. Sadece ben ve köpeğim. Kıyafetleri salıp odamda yayılıyorum. 2 yıldan beri hayatımda kimse yok. Bunu dert etmiyorum.”

WSJ Dergisinin Şubat 2020 sayısının kapağı

“Taylor ile Yaşadığımız Her Şeyi Paylaşmıyoruz”

Selena Gomez’in Taylor Swift ile olan arkadaşlığını yıllardır hayranlıkla takip ediyoruz. İkiliyi son zamanlarda pek sık bir arada göremeyenler doğal olarak eskisi gibi yakın olmadıkları düşünmeye başlamıştı. Ancak durumun böyle olmadığını Selena’nın sözleriyle anlıyoruz:

“Taylor ile olan arkadaşlığımda insanların bilmediği çok şey oluyor. Çünkü yaptığımız her şeyi paylaşma ihtiyacı hissetmiyoruz. Hiç beklemediğim anlarda çıka geldiği oluyor.”

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı