in

Selena Gomez, Hulu Dizisi “Only Murders in The Building” ile Ekranlara Geri Dönüyor

Selena Gomez, Hulu’da izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Only Murders in The Building” komedi dizisinde Steve Martin ve Martin Short ile başrolü paylaşacak.

Selena Gomez, yakında Hulu’da izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Only Murders in The Building” adlı komedi dizisinde Steve Martin ve Martin Short ile başrolü paylaşacak.

Gomez’in idari yapımcılığını üstlendiği projede, Martin Short, John Hoffman gibi isimler yer alacak. Dizinin yapımcılığını ise Dan Fogelman ve Rhode Ave üstlenecek.

Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez
Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez

Deadline‘ın paylaştığı bilgilere göre, gerçek suça dayanan hikayelerin işleneceği dizide takıntılı üç yabancının (Martin, Short ve Gomez) aniden bir araya gelmesiyle gelişen olaylar ele alınacak.

Hulu’nun orijinal içeriklerinden sorumlu müdürü Craig Erwich heyecan yaratan yeni projeleri hakkında Deadline’a konuştu. Erwich, “Çarşamba günü duydum ve bütün haftanın içinde geçirdiğim en iyi saatti. Gerçekten özel, şaşırtıcı biçimde duygusal. Podcast’ler ve cinayetler hakkında günümüzden atıfları da bulunan harika sürprizleri içeriyor. Bunu bitirdiklerinde gerçekten harika bir iş çıkarmış olacaklar.” dedi.

Annesiyle CrimeCon’a Katıldı

Gomez, true-crime konularını takip etmeyi çok seviyor. Bu sevgisi onu şubat ayında Şikago’da esrarengiz suçları çözüme kavuşturma konusunda yardımcı olmak için düzenlenen CrimeCon paneline katılmaya sürüklemişti.

Şubat ayında CrimeCon Instagram’da Selena Gomez’in bir fotoğrafını hesaplarından paylaşarak altına, “Selena Gomez ve annesi Mandy Teefey’i bu hafta CrowdSolve’da ağırlamaktan onur duyduk. Onlar harika dedektiflerdi. Yüzlerce insanla birlikte Sova ailesinin huzuru bulması için yardımcı oldu.” notunu düşmüştü.