in

Selena Gomez Instagram’a Geri Döndü

Sağlık sorunları sebebiyle sosyal medya ve sahne ışığından uzak duran Selena Gomez, sosyal medyaya geri döndü.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Instagram’a veda eden Selena Gomez, 4 ay sonra ilk paylaşımını gerçekleştirdi.

View this post on Instagram

It’s been awhile since you have heard from me, but I wanted to wish everyone a happy new year and to thank you for your love and support. Last year was definitely a year of self-reflection, challenges and growth. It’s always those challenges which show you who you are and what you are capable of overcoming. Trust me, it’s not easy, but I am proud of the person I am becoming and look forward to the year ahead. Love you all.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Eylül ayından bu yana ilk fotoğraf paylaşımını 14 Ocak’ta gerçekleştiren Gomez, fotoğraflarının altına şu anki hayatını yaşamaya odaklandığını söyledi.

Instagram’a ara vermeden önce bu platformun en çok takipçisi olan kişi ünvanını elinde bulunduran Gomez, bayrağı Cristiano Ronaldo’a devretti.

Ancak Gomez, sosyal medyadan çekilme kararından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi.

“Benden haber almayalı epey oldu. Herkese mutlu yeni yıllar dilemek, sevginiz ve desteğiniz için teşekkür etmek istedim. Geçen yıl kesinlikle iç sesini dinleme, zorluklar ve büyüme yılı oldu. Size kim olduğunuzu ve nelerin üstesinden gelebileceğinizi gösteren zorluklardı bunlar. Bana güvenin, hiç kolay değildi, ama olduğum kişi ile gurur duyuyorum ve önümüzdeki yıl için sabırsızlanıyorum. Hepinizi seviyorum” 

Uzun bir süre sosyal medya ve sahnelerden elini ayağını çeken Gomez, geçtiğimiz yıl eylül ayında duygusal çöküntü yaşamış ve tedavi sürecine girmişti.

E Online’a konuşan kaynaklar, eski sağlığına geri dönen Gomez için artık daha dinç ve kendini zinde hissettiğini fakat profesyonel destek almaya devam ettiğini söyledi.

Ellie Goulding Yeni Albümünde Sesini ve Bestelerini Ön Plana Çıkaracak

Ariana Grande’nin “7 Rings” Klibi Yayımlandı