Bizi Takip Et!

Selena Gomez, Justin Bieber’ın Düğün Gününde Ne Yaptı?

Magazin

Selena Gomez, Justin Bieber’ın Düğün Gününde Ne Yaptı?

Selena Gomez, geçtiğimiz yıl evlenen Justin Bieber’ın düğün gününde ne yaptı? Merak edilen soruyu Selena Gomez Instagram hikayesi üzerinden cevapladı.

Bir dönemin fırtınalı aşıkları desek onlar için yanlış söylemiş olmayız. Yıllar içinde inişli çıkışlı bir ilişki içinde olan Selena Gomez ve Justin Bieber‘ın aşkı 2018 yılı mart ayında sona ermişti.

Justin Bieber ile ayrılığı sonrası sağlık sorunlarının da tetiklemesiyle zor zamanlar geçiren Selena Gomez artık kötü günleri geride bırakmış görünüyor.

Rare adını taşıyan ve son 2 yılını konu alan albümünü cuma günü sevenleriyle buluşturacak olan Selena Gomez, Instagram hesabı üzerinden 2019 yılı anılarını sevenleriyle paylaştı.

Selena Gomez
Selena Gomez

Merak Edilen Soruyu Fotoğrafla Cevapladı

Ay ve gün şeklinde yayımlanan fotoğraf serisinde dikkat çeken tarih tabii ki Selena Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber’ın evlilik gününde ne yaptığıyla ilgiliydi.

Ünlü yıldız merak edilen bu soruya Instagram hikayesinden paylaştığı fotoğraf kareleriyle cevap verdi. Gomez, Justin Bieber’ın 30 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşen düğün akşamında ailesi ve arkadaşlarıyla oldukça keyifli bir akşam geçirdiğini gösteren fotoğrafları yayımladı.

Yaşadıklarını Şarkıyla Anlattı

Geçtiğimiz yıl ekim ayında “Lose You To Love Me” şarkısını yayımlayarak son iki yıl içinde yazdığı günlüğünün sayfalarını aralayan Gomez, Justin Bieber’ın Hailey Baldwin ile nişanlanması hakkındaki düşüncelerini şarkısında, “Beni yıktın ve şimdi görülüyor, İki ay içinde bizi değiştirdin, Kolaymış gibi” şeklinde dile getirmişti.

Lose You To Love Me

Justin Bieber ve Hailey Baldwin çifti, 7 Temmuz 2018’de nişanlandı ve aynı yıl eylül ayında yıldırım nikahıyla evlendi.

Çiftin düğünü 30 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti. Güney Carolina’daki bir otelde düzenlenen törene 154 kişi davet edildi.

Justin Bieber ve Hailey Bieber
Justin Bieber ve Hailey Bieber

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı