in

süpersüper alkışalkış

Selena Gomez Sessizliğini Bozdu: Stefano Gabbana’nın Eleştirisine Cevap Verdi

Sosyal medyadaki linç girişimine kimi zaman ünlü isimlerde dahil oluyor. Ünlü modacı Stefano Gabbana’da bu isimlerden biri.

Dolce & Gabbana’nın kurucusu İtalyan moda tasarımcı Stefano Gabbana, temmuz ayında The Catwalk Italia adlı instagram hesabının Selena Gomez ile ilgili yaptığı paylaşımın altına “O çok çirkin” yorumu bırakarak eleştiri yapmıştı.

Miley Cyrus, Selena Gomez’i Savundu

İtalyan modacının bu söylemi sonrası bir hayranı Miley Cyrus’a bu konuda ne düşündüğünü sordu. Cyrus’ta  ünlü İtalyan modacıya,

“O s*k kafalı adamın dedikleri (eğer doğruysa) yanlış ve tamamıyla saçmalık! Selena aşırı güzel” yanıtını vererek Selena Gomez’i savundu.

Selena Gomez: “Meydan okumak cesur olmaktır”

İtalyan modacının kendisine yaptığı hakaret hakkında bu güne kadar hiç konuşmayan Selena Gomez, sessizliğini Footwear News ile gerçekleştirdiği röportajı ile bozdu.

İtalyan modacının nefret söylemine karşı Gomez, önemli olan kendi doğrularım diyerek  kendisi hakkında  yazılıp çizilenleri umursamadığını dile getirdi. 

Verdiğim mesajı hayranlarımdan önce kendime açıklamam gerekiyor diyen 26 yaşındaki yıldız, PUMA’nın yüzü olarak çıktığı kampanya’da da Defy “Karşı Koymak/Meydan Okumak” sloganı ile kararlılığını sürdürüyor.

Kendisine eleştiriler için de “Kendime her gün dışarıdan gelen gürültüye yönelik karşı koymanın önemini hatırlatıyorum. Meydan okumak cesur olmaktır” diyor.

Ellen DeGeneres’ın Yeni Sezon Açılış Konuğu Belli Oldu

BTS’in Idol Rekoru Onaylandı