in

Selena Gomez’in Yeni Albümü Ön Satışa Çıktı

Selena Gomez, 10 Ocak’ta çıkacak olan henüz ismini açıklamadığı 2. stüdyo albümünü iTunes üzerinden ön satışa çıkardı.

Pop müziğin başarılı ismi Selena Gomez, merakla beklenen yeni stüdyo albümünü dün (21 Kasım) iTunes üzerinden ön satışa çıkardı. Haberi Youtube kanalına yüklediği video ile duyuran Gomez, albüm başlığı, kapağı ve şarkı listesini yakında paylaşacağını duyurdu.

SG2 için Geri Sayım Başladı

Selena Gomez, ilk solo müzik kariyerini Hollywood Record plak şirketi adı altında 2013 yılında yayımladığı “Stars Dance” albümü ile başlatmıştı. Gomez, eski plak şirketinden ayrılmak için anlaşması gereği 2014 yılında “For You” adlı derleme albümü yayımlayarak anlaşmasını fes etmişti.

Albüm Son Birkaç Yılın İzlerini Taşıyacak

2014 yılında Interscope Records şirketi ile anlaşma imzalayan Gomez, plak şirketi bünyesinde 2015 yılında Revival adlı ilk stüdyo albümünü yayımladı.

Ünlü Pop yıldızın 10 Ocak‘ta dinleyicilerle buluşacak –henüz adı açıklanmamış– 2. albümü, standart versiyonunda 13, genişletilmiş versiyonunda ise 18 şarkıyı barındıracak. Müzikseverler tarafından merakla beklenen yeni albümünü Gomez, “Bu albüm birkaç yıldır duymanızı beklediğim günlüğüm” şeklinde tanımlıyor.

Selena Gomez 2. Stüdyo Albüm Tanıtım Fotoğrafı

Mistik, Kendine Güvenen ve Enerjik Bir Albüm Geliyor

Selena Gomez, Z100 New York radyo ile gerçekleştirdiği soru ve cevap çekiminde de yeni albümü için mistik ögeleri barındırdığını, kendine güvenen ve enerjik bir alt yapıya sahip olduğunu söylemişti.

24 ve 25 Ekim tarihleri arasında birer günlük arayla yayımladıkları “Lose You To Love Me” ve “Look At Her Now” şarkılarıyla yeni albüm sürecini başlatan Gomez, dün Instagram’da paylaştığı videolu gönderisinin altına yakında albüm ismini, kapağını ve şarkı listesini yayımlayacağını duyurdu.

Selana Gomez’in yeni albümü için heyecanlı mısınız?