in ,

Shania Twain’den Taylor Swift’e Destek

Eski Plak Şirketi Big Machine Records ile telif hakkı konusunda mücadele veren Taylor Swift’te Kanadalı şarkıcı Shania Twain’de destek geldi.

Taylor Swift’in eski plak şirketinin el değiştirmesi kariyerini sarsacak olayları da beraberinde getirdi. Telif hakkı mücadelesi veren Taylor Swift’e ünlülerden de destek mesajları yağıyor. Ünlü yıldıza yeni destek Kanadalı dünyaca ünlü şarkıcı Shania Twain’den geldi.

Eski Plak Şirketi Geri Adım Attı

Plak şirketinin kurucusu Scott Borchetta ve yeni sahibi Scooter Braun ile sorunlar yaşayan Taylor Swift, geçtiğimiz hafta yayımladığı açık mektup aracılığıyla, Amerikan Müzik Ödülleri töreninde eski şarkılarını söylemesine izin verilmediğini duyurmuştu. Olayın kamuoyuna yansıması Bic Machine Records’a geri adım attırdı ve Taylor’ın performansındaki engeli kaldırdı.

Kanadalı şarkıcı Shania Twain, USA Today ile gerçekleştirdiği röportajda Taylor Swift ve Scooter Braun olayı hakkında konuştu.

Shania Twain ve Taylor Swift

“Böyle Şeylerin Yaşanması Saçmalık”

Kanadalı ünlü şarkıcı Shania Twain, eski plak şirketi Big Machine Records ile telif hakkı konusunda sorun yaşayan Taylor Swift için “Her zaman sanatçıyı ve sanatçının kendi eserine erişimini destekleyeceğim” açıklamasında bulundu. 54 yaşındaki yıldız verdiği demecinde,

“Detayları çok fazla bilmiyorum ama Taylor’ın büyük bir destekçisiyim. Onun çok parlak biri olduğunu düşünüyorum. Onunla bu konu hakkında konuşma şansını henüz bulamadım ama her zaman sanatçıyı ve sanatçının kendi eserine erişimini destekleyeceğim. Böyle şeylerin yaşanması saçmalık” dedi.

Normani, Savage X Fenty Markasın İlk Tanıtım Elçisi Oldu

Timothée Chalamet Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu