in ,

süpersüper üzücüüzücü OHAOHA

Shawn Mendes: “Gay Değilim”

Rolling Stone dergisine röportaj veren Shawn Mendes, cinsel kimliği ile ilgili iddialara cevap verdi.

Kendi adını taşıyan 3. stüdyo albümünü mayıs ayında dinleyicilerle buluşturan Kanadalı şarkıcı Shawn Mendes, Rolling Stone dergisinin Aralık 2018 sayısının kapak yıldızı oldu.

Dergiye verdiği röportajında cinsel kimliğinin yanı sıra aşk hayatı gibi özel konulara da içtenlikle cevap veren 20 yaşındaki genç Pop yıldızının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Eşcinsel olmadığını kanıtlamaktan nefret ediyor

Mendes, internette dolaşan gay olduğuna yönelik dedikodulardan duyduğu rahatsızlığı şu sözleri ile dile getirdi.

“Eşcinsel olmadığımı kanıtlamak için biriyle – kadın ile – halka açık bir ortamda birlikte görülmem gerektiğini hissediyorum. Gay olmanın kötü bir şey olmadığını biliyorum ama bunu düşünen bir tarafım var ve ben bu durumdan nefret ediyorum.”

Genç Pop yıldızı, Taylor Swift’in Reputation Stadyum turunun kulisinde kendisine  eğlence amaçlı yapılan makyaj görüntüsünün  sosyal medya hesaplarından paylaşmasının da “gay” dedikodularının çıkmasına yol açtığını ifade etti.

Görüntülerin farklı bir boyuta çekildiğini görünce soğuk terler döktüğünü ifade eden Mendes,

“Kendimi hasta hissettim. Neden bunu yayımlamasına izin verdiğimi sordum. Çok korktuğum ateşi körükledim.”

diyerek  pişmanlığını dile getirdi.

Shawn Mendes’ten bir itiraf ise Hailey Baldwin ile olan ilişkisi hakkında geldi.

Shawn Mendes ve Hailey Baldwin | 2018 MET Galası

Geçtiğimiz yıl aralık ayında Hailey Baldwin ile Toronto’da samimi bir şekilde görüntülenen Mendes, bu süreç içerisinde verdiği röportajlarında Baldwin ile aşk yaşamadığını ve yakın iki arkadaş olduğunu söylüyordu.

Shawn Mendes ve Hailey Baldwin | Aralık 2017/ Toronto

Fakat, Rolling Stone ile gerçekleştirdiği son röportajında Baldwin’e olan  olan hislerine ilk kez açıklık getirdi ve Mendes,  Hailey’e olan duyguları için “Arkadaşlıktan daha fazlası olduğunu biliyordum.” ifadelerini kullandı.

Met Galasına katıldıktan bir ay sonra Hailey Baldwin, Justin Bieber ile tekrar yakınlaştı. Temmuz ayında Justin Bieber ile nişanlanan Hailey Baldwin, evlilik haberini 23 Kasım’da sosyal medya hesaplarında soyadını değiştirerek duyurdu.

Hailey Baldwin’in evlilik haberini alan Mendes, Hailey Bieber’a tebrik mesajı yolladığını itiraf ediyor ve ekliyor:

“O sadece güzel değil aynı zamanda şimdiye kadar tanıdığım en güzel kalbe sahip olan bir insan. Sanırım ben aptalım. Bilirsiniz, kalbe söz geçiremezsin.”

Kylie Jenner & Travis Scott Konser Sonrası El Ele Görüntülendi

Jamie Dornan ve Shailene Woodley Aynı Filmde Buluştu