in

Shawn Mendes ve Camila Cabello Aynı Eve Girerken Görüldü

Camila Cabello ve Shawn Mendes ikilisinden gündemi taze tutan yeni fotoğraflar geldi. Yeni şarkılarıyla birlikte son günlerde sevgili imajı çizen bir tablo ortaya koyan Mendes ve Cabello bu kez aynı eve girerken görüldü.

Señorita şarkıları ile gündemde olan Shawn Mendes ve Camilla Cabello’nun şarkıları yayımlamalarının ardından gelen samimi görüntüler kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Shawn Mendes ve Camila Cabello ikisi bu defa aynı eve el ele tutuşarak girerken görüntülendi. Paparazinin objektifine takılan karelerde ikili bir zaman sonra evin balkonuna çıkıp sohbet ettiği görülüyor.

Reklam Aşkı mı?

Camila Cabello ve Shawn Mendes ikilisinin yakın arkadaş oldukları daha önceden de bilinen bir gerçekti. Fakat yeni şarkıları Señorita ile birlikte ikilinin samimi ve sevgiliyi andıran pozlar vermeleri sosyal medyada hayranları ikiye bölmüş durumda.

Shawn Mendes turu kapsamında konser öncesi hayranlarıyla bir araya geldiği konuşma etkinliğinde Camila Cabello ile sevgili olmadıklarını söyledi.

Hailey Baldwin İlişkisini de İnkar Etmişti

Daha önce Hailey Baldwin ile yakınlaşan Mendes, o dönemde Hailey Baldwin ile sevgili oldukları yönünde çıkan dedikoduları reddetmişti.

Hailey Baldwin ile Justin Bieber’ın evlenme olayının basına yansıması sonrası Shawn Mendes’ten çarpıcı bir itiraf gelmiş ve Baldwin ile o dönem sevgili olduklarını itiraf etmişti.

Shawn Mendes ve Camila ikilisi son olarak 8 Temmuz sabahı West Hollywood’da Paramount Coffee Project adlı mekandan ayrılırken görüntülendi.

Peki siz Camila ve Shawn Mendes beraberliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0