in

Shawn Mendes ve Camila Cabello Ayrıldı mı?

Shawn Mendes ve Camila Cabello çiftinin Temmuz 2019’da başlayan tutkulu ilişkisinin bittiği söyleniyor.

Hafta içinde Camila Cabello ve Shawn Mendes‘in ayrılığı yönünde haberler basına yansımıştı. In Touch‘ta yer alan haberde çiftin ilişkilerine “ara verdiği” bilgisi yansıdı.

Bir yılı aşkın süredir birlikte olan çift hakkında In Touch’a konuşan yakın kaynak ayrılık haberleri hakkında, “Her ikisi de yeni albümü üzerinde çlaışıyor ve bu süreçte kendilerini geliştimek için ara vermeye ihtiyaç duydular. Karantina sürecini birlikte Miami’de geçirdiler ancak Shawn, Los Angeles’taki evine dönerken ayrı vakit geçirmek istediler ve bu kararı aldılar.” açıklamasında bulundu.

Çiftin ilişkisi başladığında nasıl sosyal medyada yankı uyandırdıysa bitişi de bir o kadar ses getirdi. Hayranlar çiftin ayrılığı yönünde çıkan haberlerine pek inanmış görünmüyor.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by camila (@camila_cabello) on

Camila’nın Instagram hesabı da bunu kanıtlar nitelikte. Genç yıldız, üç gün önce gitar çalarken çekildiği bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Ayrılık haberlerinin patlak verdiği sırada paylaşılan fotoğraftaki detay hayranların gözünden kaçmadı. Hayranlar, Cabello’nun üstündeki poların Shawn Mendes’e ait olduğunu ortaya çıkardı.

In Touch’taki haberin altına bir hayran çıkan iddiaları yalanlayan bir tweet attı. @badreplove1989 adlı kullanıcı hayranların üç hafta önce çifti birlikte gördüğünü iddia etti.

Peki sizce ayrılık söylentileri gerçeği yansıtıyor mu?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0