in

Sia Artık Yüzünü Gizlemiyor

Sia, artık yüzünü gizlemekten kaçınmıyor.

http://poptakal.com/wp-content/uploads/2018/03/Sia-artık-yüzünü-gizlemiyor.jpg

Başarılı şarkılara imzasını atan Sia, Pop dünyasındaki başarısını yüzünü göstermeden inşaa ettiğini biliyoruz.

Görüntüsünden çok sesini ön plana çıkartmaya çalışarak dansçı Maddie Ziegle ile birlikte başarılı işlere imza atan Sia, artık yüzünü gizlemekten kaçınmıyor.

Tanınır biri olmak istemiyorum

Yüzünü perukla örtmesi hakkında verdiği röportajlarda “ünlü ve tanınır biri olmak istemediğini” her demecinde dile getiren Sia, bu düşüncesinden artık vazgeçmişe benziyor.

2017 yılı başlarında paparazilerin yüzünü peruksuz görüntülediğini biliyorsunuz. Buna rağmen başarılı sanatçının bu süreçteki çalışmalarında yüzünü saklamaya devam ettiğini gördük.

Fakat bunun değişeceği sinyallerini de bu yıl Ocak ayında David Guetta & Afrojack ile iş birliği yaptığı “Helium” şarkısı ile aldık.

Helium tekli kapağında da yüzünü gizlemeden poz verdiği gözlenen Sia’nın 6 Mart’ta yayımlanan Melissa McCarthy’nin konuk olduğu “Nobodies” sezon 2 tanıtımında da son teklisindeki görüntüsü ile kamera karşısına geçtiği görüldü.

Yeni Şirket, Yeni İmaj

RCA kayıt şirketi ile yollarını ayırarak Atlantic Records ile yeni bir sözleşme imzalayan Sia’nın yeni albümü ile birlikte artık yüzünü gizlemekten kaçınmayacak gibi görünüyor.

5

Lucy Hale, AOL Build Programına Konuk Oldu

5

Katy Perry, Kendini Luke Bryan’ın Kız Kardeşi, Lionel Richie’ın ise Yiğeni Olarak Görüyor