in

ONAYLANDI: Gigi Hadid ve Zayn Malik Çifti Ayrıldı

Küresel Pop kültürünün ikonu haline gelen ünlü model Gigi Hadid ve iki yıldır birlikte olduğu İngiliz Pop yıldızı Zayn Malik ayrıldıklarını açıkladı.

Zayn ve Gigi 2015 yılından beri tanışıyor. İkilinin ilişkisi Zayn’in Perrie Edwards ile olan ilişkisinin sonlanmasından kısa bir süre sonra başlamıştı. İki yıldır birlikte geçirdikleri mutlu beraberliklerini noktalama kararı alan çift, ayrıldıklarını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Ayrılık Haberini Twitter’dan Duyurdular

Ayrılık haberi ile ilgili ilk yazdı Zayn’den geldi. 13 Mart Salı günü twitter’dan mesaj yollayan Zayn Malik,

“Gigi ve benim inanılmaz, anlamlı, sevgi dolu ve eğlenceli bir ilişkimiz vardı. Gigi’ye bir kadın ve bir arkadaş olarak büyük miktarda saygı hayranlık duyuyorum. Harika ruhu olan bir insan. Tüm hayranlarımıza bu zor kararımıza ve özelimize saygı duydukları için minnettarım. Haberi bizden almanızı tercih ettik. Hepinizi seviyoruz” 

açıklamasında bulundu.

Zayn’in açıklamasını yaptığı saatlerde Gigi Hadid, twitter üzerinden açıklama yayımladı. Ayrılığı doğrulayan Hadid,

“Ayrılık beyanları genelde kişiliksiz görünür. Çünkü iki insanın birkaç yıl boyunca yaşadıklarını kelimelere dökmesinin gerçekten bir yolu yok… Sadece ilişkiler için değil, genel olarak hayat için de öyle. Z ve benim paylaştığımız aşk, zaman ve hayat dersleri için sonsuza kadar minnetarım. Onun için her şeyin iyisini diliyorum ve onu engin sevgi ve saygı duyduğum bir arkadaş olarak desteklemeye devam edeceğim. Geleceğe gelince, her şey olacağına varır.” 

diyerek dostça ayrıldıklarını dile getirdi.

Çiftin Ayrılığı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

    • Üzüldüm 😔 çünkü birbirlerine çok yakışıyorlardı
    • Sevindim 😸 çünkü birbirlerine hiç yakışmıyorlardı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0