in , ,

Taylor Swift 2019 Amerikan Müzik Ödülleri Performansı

Son 10 Yılın En İyi Sanatçı ödülüne layık görülen Taylor Swift, 6 ödül kazandığı 2019 Amerikan Müzik Ödülleri’ni performansıyla renklendirdi.

2019 Amerikan Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Taylor Swift , 24 Kasım Pazar akşamı Los Angeles’ta Microsoft Theater’da gerçekleşen 2019 Amerikan Müzik Ödüllerine damgasını vuran isim oldu.

İşte Taylor Swift’in merak edilen 2019 Amerikan Müzik Ödülleri performansının detayları…

Ödül Tarihinin En Çok Kazanan Sanatçısı Oldu

Taylor Swift ve 2019 Amerikan Müzik Ödülleri'nde Kazandığı Ödülleri
Taylor Swift ve 2019 Amerikan Müzik Ödülleri’nde Kazandığı Ödülleri

Gecede son 10 yılın En İyi Sanatçı ödülü ile onurlandırılan Taylor Swift’i önemli gününde annesi ve babası da yalnız bırakmadı. 6 ödülle gecenin en çok kazanan ismi olan Pop yıldız, ödül töreni tarihine de adını yazdırdı. Swift, 47 yıllık  Amerikan Müzik Ödülleri tarihinde 29 ödüle sahip olan tek sanatçı oldu.

Telif Hakkı Engeline Takılan Taylor Swift Mücadelesini Kazandı

Taylor Swift - 2019 Amerikan Müzik Ödülleri Performansı
Taylor Swift – 2019 Amerikan Müzik Ödülleri Performansı

Eski plak şirketi yüzünden performansı öncesi şarkılarını söylemesi engellenen ünlü yıldız, şovdan birkaç gün önce kamuoyu desteği alarak bu engeli kaldırmıştı.

Swift’in merakla beklenen performansı dün görücüye çıktı. Performansını Lover albümünde yer alan The Man şarkısı ile başlatan Swift, devamında eski albümlerinde yer alan Love Story, I Knew You Were Trouble ve Blank Space adlı sevilen şarkılarına yer verdi.

Camila ve Halsey’i Sahnesinde Ağırladı

Camila, Taylor Swift ve Halsey 2019 Amerikan Müzik Ödülleri
Camila, Taylor Swift ve Halsey

Taylor Swift’in son 10 yıllık sanatının özeti şeklinde hazırladığı sahne şovunda arkadaşları Camila ve Halsey’de sahnede olan isimler arasındaydı. “Shake It Off” şarkısında Swift’e eşlik eden Camila Cabello ve Halsey renkli anlara imza attılar.

29 yaşındaki şarkıcı, kapanışı ise Lover şarkısı ile yaptı. Piyano başında romantik şarkısını seslendiren Swift’e sahnede Misty Copeland ve Craig Hall‘de lirik danslarıyla eşlik eti.


Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0