Bizi Takip Et!

Taylor Swift Annesinin Beyninde Tümör Olduğunu Açıkladı

Röportaj

Taylor Swift Annesinin Beyninde Tümör Olduğunu Açıkladı

Netflix yapımı “Miss Americana” belgeseli ile adından söz ettiren Taylor Swift, Variety dergisinin yeni sayısına konuk oldu.

Taylor Swift, Variety dergisinin yeni sayısına konuk oldu. 2020 Sundance Film Festivali’nde Netflix’te yayımlanacak “Miss Americana” belgesel filminin galasını gerçekleştirmeye hazırlanan şarkıcı, dergiye verdiği röportajında politik duruşu, Cats filmi ve annesinin kanser hastalığı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Taylor Swift Variety 2020
Taylor Swift | Variety 2020

Andrea Swift İkinci Kez Kansere Yakalandı

Taylor Swift, geçtiğimiz yıl nisan ayında Elle dergisine verdiği röportajında annesi Andrea Swift’in kanser tedavisi gördüğünü açıklamıştı.

Variety dergisinin yeni sayısında tedavi sürecindeki son gelişmeler hakkında sessizliğini bozan Swift, ikinci kez tekrarlayan kanser hastalığı sonrası annesinin kemoterapi tedavisi gördüğü sırada gerçekleştirilen kontrolde beyninde tümör çıktığını öğrendiklerini söyledi. Beyin tümörü belirtilerinin daha önceki yaşadıkları kanser ile benzerlik göstermediğini belirten Swift, aldıkları üzücü haber sonrası ailesinin zor zamanlar geçirdiğini söyledi.

Ayrıca bu yıl Lover festivaline çıkmaya hazırlanan Swift, geciken konser takviminin sebebinin annesinin tedavisiyle bağlantılı olduğunu açıkladı.

Taylor Swift Variety 2020
Taylor Swift | Variety 2020

Cats Müzikalinde Oynadığı için Pişman Değil

İlk sinema deneyimini geçtiğimiz yıl vizyona giren Cats müzikal filmiyle yaşayan Swift, efektleri ile sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan filmde oynadığı için pişmanlık duymuyor.

Cats müzikalinde çalışmanın kendisini mutlu ettiğini ve film sayesinde Andrew Lloyd Webber ile tanışma fırsatı bulduğunu söyleyen 30 yaşındaki şarkıcı, bu sayede Andrew Lloyd Webber ile dost olduklarını söyledi.

 Taylor Swift | Variety 2020
Taylor Swift | Variety 2020

“Miss Americana” Bir Aktivistin Doğuş Hikayesi

Reputation albüm dönemi ile toplumsal konularda aktivist bir duruş sergilemeye başlayan Swift, bu sürecin öncesi ve sonrasını konu alan bir belgesel ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Lana Wilson tarafından yönetilen “Miss Americana”, Taylor Swift’in aktivist kişiliğinin doğuş hikayesine ışık tutuyor. Belgesel, Swift’in kadınların sesi olduğu ve eşitlikçi bir politik sürecin parçası olarak mücadele verdiği ve sesini yükseltiği anları yansıtacak. Yönetmen Wilson hazırladıkları film için Swift’in politik uyanışı yorumunda bulunuyor.

Galası 23 Ocak’ta Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirilecek olan belgesel 31 Ocak Cuma günü Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak.

   Taylor Swift | Variety 2020
Taylor Swift | Variety 2020

Continue Reading
Sponsor Bağlantı
Bunlar da Hoşuna Gidebilir...
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Röportaj

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı