Bizi Takip Et!

Taylor Swift Eski Şarkılarını Yeniden Kaydetme Sürecini Anlattı

Müzik

Taylor Swift Eski Şarkılarını Yeniden Kaydetme Sürecini Anlattı

Taylor Swift Eski Şarkılarını Yeniden Kaydetme Sürecini Anlattı

Taylor Swift konuk olduğu Good Morning America programında, eski şarkılarını yeniden kayıt etme sürecini anlattı.

Eski plak şirketi Big Machine Records‘ın Scooter Braun‘a satılmasından sonra kariyerinde zor günler geçiren Taylor Swift, büyük hitlerini yeniden kayıt ederek bu zor süreçteki mücadelesini noktalamaya çok yaklaştı.

Eski parçalarını yeniden seslendirmek için stüdyoya giren 30 yaşındaki şarkıcı, Good Morning America canlı yayınına konuk olarak bu süreci anlattı.

Artık Daha Farklı Bir Şarkıcıyım!

Programda merak edilen soruları yanıtlayan Swift, eski hitlerini yeniden kaydetmekle ilgili “Eski şarkılarımı yeniden kayıt ederken gerçekten güzel vakit geçiriyorum. Şu ana kadar tamamlananlar arasında en çok ‘Love Story’ şarkımı yeniden seslendirmek keyifli geldi. Çünkü eski şarkılarımda sesim oldukça ergenimsiydi. Bazen bu şarkılarımı dinlediğimde ve genç ergen sesimi duyduğumda artık daha farklı bir şarkıcı olduğumu hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Taylor Swift, Good Morning America canlı yayınında

Eski Şarkılarına Yeniden Dokunuyor!

Şarkılarını yeniden kaydetmenin heyecanını yaşayan Taylor, şarkılar üzerinde geliştirmeler yapmaktan dolayı da memnun olduğunu ifade ederek “Bu yüzden yeniden kaydederken daha da geliştirebileceğimi hissettiklerim bana keyif verdi. Yani gerçekten harika ve eğlenceli bir macera oluyor.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Müzik

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı