Bizi Takip Et!

Taylor Swift, Katy Perry ve Selena Gomez İş Birliği mi Geliyor?

Magazin

Taylor Swift, Katy Perry ve Selena Gomez İş Birliği mi Geliyor?

23 Ağustos’ta Lover albümünü müzikseverler buluşturmaya hazırlanan Taylor Swift’in Katy Perry ve Selena Gomez ile iş birliği yaptığı iddia edildi.

Taylor Swift’in “Lover” adını taşıyan yeni albümünü yayımlamasına sayılı günler kaldı. Swift, sosyal medya hesapları üzerinden yeni albümü hakkında ipuçları verirken hayranları da ortaya atılan ipucularını çözme peşinde.

Gizemli Paylaşımlar Yapmayı Seviyor

29 yaşındaki şarkıcının Instagram hesabındaki son gönderisinde renkli dostluk bilekleri paylaşması hayranlar cephesinde iş birliği olarak yorumlandı. Swift’in hayranları bu bileklerin en iyi dostu Selena Gomez ve yakın zamanda barıştığı Katy Perry ile ilgili olabileceğini öne sürdü.

Spekülasyonları güçlendiren şey ise Taylor Swift’in geçtiğimiz hafta Londra gerçekleştirdiği gizli oturum partisinde yeni albümünü hayranlarına dinletmesi oldu. Partiye katılan bir hayranın albümde kadın gücünü ortaya koyan pop kadın vokal üçlüsü olduğuna yönelik yorum yapması oldu.

Öte yandan oturuma katılan hayranların gizlilik politikasına uyması ve albüm hakkında yayın öncesi dışarı bilgi sızdırılması gerektiğine yönelik bir durumunda söz konusu olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Taylor Swift’in Dostluk Bilekleri Neyi Temsil Ediyor?

Taylor Swift’in şifreli dostluk bilekliği paylaşımını farklı yorumlayan hayranlarıda var. Ünlü şarkıcının bilekliklerinden ilki “Cat” yazısından oluşuyor. Cat, Swift için son müzikal filmine bir selam niteliği ve aynı zamanda kedilere olan düşkünlüğünü yansıtıyor.

Aynı zamanda taraftar yorumlarını güçlendiren bir detaya da sahip. Cat, Katy Perry’nin hayran topluğunu oluşturan KatyCats‘i de temsil ediyor.

Bir diğer Selena Gomez düetini işaret ettiğini simgeleyen detay ise bileklerin içinde “FEARLESS” yazısını barındırması. Bu aynı zamanda Selena Gomez’in Instagram biyografisine yazdığı metinde büyük harflerle bu kelimeyi yazması dikkatleri üzerine topladı.

Taylor Swift için “FEARLESS” aynı zamanda 2. stüdyo albümünün adını da yansıtan bir detay.

https://www.instagram.com/p/B0yzUuGjB7q/

İddialar şimdilik bu yönde, spekülasyonlar 23 Ağustos’ta satışa sunulacak olan Taylor Swift’in “Lover” albümü ile aydınlatılacak.

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Magazin

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı