in

üzücüüzücü

Taylor Swift ve Scooter Braun Atışmasında Sia da Tarafını Belirledi

Müzik dünyasının başarılı ismi Sia, Taylor Swift’in Scooter Braun’a karşı başlattığı telif mücadelesinde Scooter Braun’a destek olduğunu açıkladı.

Taylor Swift ve Scooter Braun atışmasında Sia da tarafını belirten ünlüler arasına girdi. Twitter üzerinden Scooter’ı destekleyen açıklama yapan Sia, “Sen iyi bir adamsın. Umarım bunlar çabuk geçer. Seni seviyorum, böyle devam et.” yazdı.

Taylor Swift, 30 Haziran’da tumblr hesabından yayımladığı mektubunda eski kayıt şirketi Big Machine Label’in Scooter Braun’un satın alınmasının ardından ilk 6 albümünün telif haklarının Braun’a geçmesini eleştirerek, Braun’nun kendisine zorbalık yaptığını öne sürmüştü.

Mektubun yayımlanmasında kısa bir süre sonra sosyal medyada Taylor Swift’e Halsey , Iggy Azalea, Katy Pery Cara DelevingneMartha Hunt ve daha bir çok isim destek mesajları attı.

Adele, Miley Cyrus, RihannaNick JonasJoe Jonas, Britney Spears, Camila Cabello, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Gwen Stefani, Nicki Minaj, Selena Gomez, Lana Del Rey, Alessia Cara, Billie Eilish gibi isimlerde Scooter Braun’u sosyal medyadan takipten çıkarak tepkilerini gösterdi.

Demi Lovato, Justin Bieber ve Sia gibi isimler ise Scooter Braun‘a destek veren isimler arasında yerini aldı.

Miley Cyrus’ın “Mother’s Daughter” Klibi Yayımlandı

Shawn Mendes ve Camila Cabello’nun “Señorita” Şarkısı Billboard Listesine Giriş Yaptı