Bizi Takip Et!

The Guardian Billie Eilish’i Yılın Sanatçısı Seçti

Müzik

The Guardian Billie Eilish’i Yılın Sanatçısı Seçti

Pop müziğin başarılı ismi Billie Eilish, İngiltere’nin köklü gazetesi The Guardian tarafından “Yılın Sanatçısı” ilan edildi.

Henüz 13-14 yaşlarındayken Soundcloud’a yüklediği Ocean Eyes şarkısı ile müzik kariyerini başlatan Billie Eilish, şimdilerde kariyerinin altın çağını yaşıyor.

Bu yıl Pop müziğin en etkin ismi olarak adını tarihe yazdıran Billie Eilish, Billboard tarafından “Yılın Kadını” olarak onurlandırılmasından sonra The Guardian tarafından “Yılın Sanatçısı” olarak ilan edildi.

21. yüzyılda doğmuş en popüler yıldız olma unvanına sahip, çağının en popüler ismi olmayı başaran Eilish, ilk stüdyo albümü When We All Fall Asleep, Where Do We Go? ile de Yılın Albümü dahil 62. Grammy Ödüllerinde altı dalda adaylığı kazandı.

“Normal Bir Hayat Asla İstemedim”

The Guardian’ın Yılın Sanatçısı ilan ettiği Billie Eilish, gazetenin müzik eleştirmeni Alexis Petridis ile de özel bir söyleşi gerçekleştirdi.

İnsanlar onun hızlı bir yükseliş yakaladığını düşünüyor olsa da o bunun tam aksini düşünüyor. “Yılın Sanatçısı” olması hakkında düşüncelerini paylaşan Billie Eilish, kariyerindeki yükselişin yavaş yavaş gerçekleştiğini söylüyor. 18 yaşındaki yıldız, kariyerinin yükseliş süreci hakkında, “Herkes birden ünlü olduğumu düşüyor ama sen bilirsin, Ocean Eyes çıktığında 13 yaşındaydım. Sonra yeniden, bazı insanlardan çok daha hızlı gelişti. Onlar 20 yılda bunu yaparken ben 3 yıl içinde yaptım. Fakat bu yılın her anı iyi ve kötü anlamda bana “Neler oluyor l*n?” şeklinde hissettiriyor.” diyor.

Genç Pop yıldızı, normal yaşantısı hakkında ise, “Normal bir hayat hiç istemedim” diyor ve büyüme sürecinde bir gencin yaptığı normal şeyleri yapmaktan hiç hoşlanmadığını söylüyor.

Billie Eilish’in ilk yönetmenlik denemesi yaptığı son video klip çalışması:

Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla: Müzik

Trendler

Yakından Tanı!

Yakından Tanıyalım

Jacob Elordi Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 13 Ekim 2020
Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Ester Expósito Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 12 Ekim 2020
Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yakından Tanıyalım

Halsey Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu

Yazan 8 Ekim 2020
2020 Nobel Edebiyat Ödülü'nün Kazananı Louise Glück Kimdir kaç yaşında eserleri

Yakından Tanıyalım

Louise Glück Kimdir?

Yazan 8 Ekim 2020

Facebook

Yukarı