Bizi Takip Et!

The Vamps’ten Yeni Albüm Müjdesi

Gündem

The Vamps’ten Yeni Albüm Müjdesi

2015 yılında yayımladıkları “Wake Up” isimli 2. stüdyo albümlerini tanıtmak için çıktıkları dünya turnesinde olan  Britanyalı Pop/Rock grubu The Vamps’tan hayranlarını sevindirecek yeni haberler geldi. 2013 yılında yayımladıkları “Can We Dance” şarkıları ile müzik dünyasına merhaba diyen grup, capital fm ile gerçekleştirdikleri son röportajlarında 3. stüdyo albümleri üzerinde çalışmalara başladıklarını ve bu yıl yeni şarkılarını duyabileceğimizin müjdesini verdi.

Dinleyiciler bu yıl bizden yeni şarkılar duyacak.

“İsveç’te planlanmış bir başka haftamız daha var ve tura çıktığımızdan beri bir çok şarkı yazmaktayız. Yani artık bir şeyler biraz daha ortaya çıkıyor. Üçüncü albümümüz için altyapılarımızı geliştirmeye başlıyoruz. Dinleyiciler bu yıl bizden yeni şarkılar duyacak.”

Zara Larson’ın harika bir  sesi var!

“Ed Sheeran ya da Zara Larsson ile düet yapmak havalı olabilirdi. Zara’yı bir şarkıya koymak felaket olurdu. Onun hakkında güzel şeyler duyduk, harika bir sesi var, çok yetenekli bir kız. Bu yüzden eğlenceli olurdu. Fakat bilemiyoruz çünkü şu anda herhangi bir şey planlanmış değil.”

Fotoğraflara göz atmak için tıklayınız

Daha Fazla: Gündem

Sponsor Bağlantı

Trendler

Sponsor Bağlantı
Yukarı