in

The Weeknd “Heartless” Şarkısı ile Geri Döndü

The Weeknd geri döndü! Yeni albümü üzerinde çalışmalarını sürdüren The Weeknd, “Heartless” adlı yeni şarkısını müzikseverlere sundu.

The Weeknd “Heartless” şarkısı ile geri dönüş yaptı. Yeni albümü üzerinde çalışmalarını sürdüren The Weeknd, 27 Kasım’da dijital müzik platformları üzerinden Heartless’ı adını taşıyan yeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.

Metro Boomin prodüktörlüğünde üretilen şarkının sözleri ; The Weeknd, Andre Eric Proctor, Carlo Mantagnese ve Leland Tyler Wayne tarafında kaleme alındı.

Salı akşamı ise “Blinding Lights” adlı şarkısını Apple Music radio’da Memento Mori’nin programında tanıttı. Şarkı aynı zamanda Mercedes’in reklamlarında da oynatılmaya başladı. 80’ler etkisi altında olan şarkılar yeni albümün nasıl geleceği yönünde ipucu veriyor.

The Weeknd’in Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

2016 yılında yayımladığı “Starboy” albümünün ardından, 2018 yılında “My Dear Melancholy” adlı bir EP yayımlayan The Weeknd, 27 Kasım itibari ile yeni albüm sürecini başlattı. Başarılı şarkıcının yeni albümünü ne zaman yayımlayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0