in

The Weeknd Yeni Teklisine Klip Çekti

Grammy ödüllü şarkıcı The Weeknd’in 2016 yılı Kasım ayında yayımladığı Starboy adını taşıyan 3. stüdyo albümünden serbest bırakılacak yeni teklisi belli oldu.”Starboy”, “I Feel It Coming” ve “Party Monster” şarkıları ile listelerde başarı elde eden 26 yaşındaki şarkıcı bu başarısını şimdilerde “Secret” adını taşıyan şarkısı ile taçlandırmaya hazırlanıyor.

Twitter’da @Indie88Toronto adlı haber sayfasında yer alan habere göre The Weeknd bu hafta sözleri Tesfaye, McKinney, Henry Russell Walter, Wiggins, Roland Orzabal, Coz Canler, Jimmy Marinos, Wally Palamarchuk, Mike Skill ve Peter Solley gibi kalabalık bir grup ile birlikte hazırlanan şarkısının klip çekimlerinin gerçekleştirdiğini duyurdu.

26 yaşındaki şarkıcı, Pazar gecesi (5 Şubat)  klip çekimini eski dilleri canlandırmaya yardım etmek için 50 bin dolar bağışta bulunduğu The University of Toronto isimli üniversitede gerçekleştirdi.

Gece çalışmak için okulda bulunan üniversitenin öğrencileri ise The Weeknd’i okullarında görünce Twitter’dan tweetler atarak okullarında Secret şarkısının klip çekimin gerçekleştiğini ve merdivenlerde ve salonlarda kameraların dolaştığını yazdı.

Klibin yayın tarihi konusunda ise henüz açıklamada bulunulmadı.

 

The Weeknd’in 4. teklisi Secret’ın Tekli Kapağı

The Weeknd’in “Secret” tekli kapağı:

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0